Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom (ő a férfi) ragaszkodi...

A párom (ő a férfi) ragaszkodik hozzá, hogy előbb gyerekünk legyen, aztán esküvőnk - ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Számomra egyértelmű, hogy előbb házasság, aztán gyerek. Én volnék a maradi?

2018. júl. 5. 14:25
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
18%
szerintem nincs vele gond. az eskövőt én utálom. férfi vagyok. sose házasodnék. tiszta hülyeség, pénzkidobás. de gyereket vállalnék.
2018. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
25%
Bizonyiték kell neki, hogy nem vagy meddő... LOL
2018. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim válasza:
23%
Bizonyítsd, hogy nem vagy meddő. Nem nagyon veszik el őket :D
2018. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Első: azért ez nem egészen így van. Az esküvő nem pusztán egy felesleges pénzkidobás. Erősebb, hivatalos köteléket épít ki a két fél között, biztosítja, hogy ne forduljanak sarkon bármilyen apró-cseprő probléma miatt. Emellett nem egy házas embertől hallottam már, hogy a házasságkötés érzelmileg is még erősebbé tette a köztük lévő köteléket.
2018. júl. 5. 14:32
 5/52 anonim ***** válasza:
90%
Ilyentol menekülni kell, nem hazassagon gondolkozni vele. Elvenni ugyse fog soha.
2018. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Ezt meg honnan veszed? Nagyon szeret, velem akar élni, azon gondolkodik, hol vegyen házat és hol éljük a közös életünket. El akar venni. Csak előbb gyereket akar.
2018. júl. 5. 14:35
 7/52 anonim ***** válasza:
90%
Most hogyan éltek? Együtt? Hol? Mikor venné azt a bizonyos házat? Ha szülsz neki gyereket?
2018. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
89%

Hidd el: sose fog elvenni, ha egyszer megvan, amit akar, mert bevállalod a gyereket. Úgyse fogsz vele szakítani, ha 5-10 év múlva sincs házasság, csak hiteget, de a gyerek már ott van.

Mennyibe lenne két tanú előtt kimondani az igent? 0 ft, 20 perc. Mit nem tud ezen vállalni?

És ha kiderülne, hogy esetleg meddő vagy, akkor meg szépen elváltok. Kicsit könnyebb vissza csinálni, mint egy gyereket.

2018. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
90%
Aki el akar venni, az elvesz. Nem szab nevetseges felteteleket, amiben semmi logika nincs. Rengeteg ilyen faszi van sajnos. "Feszket raknak" itt-ott, kozos haz, esetleg gyerek is (es persze mindig nagyon akarjak), de valodi elkotelezodes (a gyerek meg a haz ne tevesszen meg... gyerekkel lehet tartani a kapcsolatot, koltozni azonnal lehet, hitelt fizetni meg a tavolbol is plane lehet), amibol nem lehet kilepni egyik naprol a masikra, az valahogy mindig elmarad. Vagy epp mint nalad feltetelekhez van kotve.
2018. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
89%
Ha el akarna venni, nem kötné ahhoz, hogy előbb legyen gyerek. Tényleg nem akar. Sok mindenhez lehet igazítani, pl éljetek együtt, legyen saját lakás, legyetek együtt x éve, stb. De egy gyerek? Egy gyerek nem játék. Hagyd a francba ezt az embert, nem akar elvenni. Ezzel a gyereket is megkíméled egy rossz családi háttértől.
2018. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!