Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Költözés napfényes, sokadik...

Költözés napfényes, sokadik emeleti lakásból földszinti, kertes udvarra néző lakásba. Van tapasztalatotok? Milyen hatással volt rátok?

Figyelt kérdés

Éppen albérletet szeretnék váltani, de eddig csak utcai, sokadik emeleti lakásban laktam Budapesten. Még így, a novemberi napos reggeleken is rengeteget hozzátesz a napomhoz és a napindításhoz, hogy reggel felhúzva a redőnyt besüti a nap a lakást.


A következő albérletem egy földszinti, sűrűn fákkal borított kertre néző volna. Tartok tőle, hogy a reggeli feltöltődésem így nem lesz meg.

Ellenben a lakás jobb állapotú, és a lakótársak is pozitívak.


Volt már ilyen váltásban részetek, hogy utcai, napos lakásról, földszinti, udvari, vagy kerti nézető sötétebb lakásra váltottatok?

Vagy fordítva?

Milyen hatással volt rátok?

Meg lehet szokni, vagy nagyon hiányzott a régi kilátás, fény?


2018. nov. 14. 11:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Semmi szín alatt nem költöznék földszinti lakásba.
2018. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Laktam földszinten, kertesben és most 9.-en. Eddig ez a legjobb!

Földszint és 1-2-3 emeletig kb. Zaj/ por/ füst. Egyetlen előnye, hogy nem kell sokat lépcsőzni/ liftezni.

Ha belegondoltok a luxus lakosztàlyok se a földszinten vannak!

2018. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Végül nem költöztem el, rájöttem, hogy szükségem van a sok és természetes fényre. :)

2018. dec. 6. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!