Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tulajdonosok! Hol és hogyan...

Tulajdonosok! Hol és hogyan hirdettek, ha 5 perc alatt kiadjátok a lakást?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy azonnal megtámadják a vonalat, amint kiteszik a hirdetést. Hogy árazzátok be? Hol hirdettek?Vagy mi a titka? Ugyanis nálam nem érdeklődnek, már egy csomót költöttek hirdetésre. Alberlet.hu, jofogas.hu, ingatlan.com.

A lakás újszerű, modern, belvárosi, utcai, liftes, számlaképes vagyok, szerződés van és közjegyzői kiköltöző nyilatkozat - ezért be is lehet jelentkezni akár állandóra is. És mégse jön senki.

Nem közvetítők szoktak telefonálni?

Őket hogyan szűritek ki?



2019. júl. 8. 00:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Vagy az évszak számít?

Pl. most dec. közepéig szabad a lakás.

Speciális jellemzőim vannak?

2019. júl. 8. 00:41
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Facebook csoportok. Folyamatosan pörögnek. Beárazás: összevetem több hasonló állapotú ingatlannal, a helyet is nézem, hol az ingatlan. Bp-i ingatlanról van szó? Mióta hirdeted? Nem írtad el a telszámodat a hirdetésben, ha egyáltalán nincs érdeklődő? Esetleg túláraztad? Valami oka kell legyen, ha abszolút senki sem érdeklődött...
2019. júl. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azt a közönséget (lakhatási válságban levők, akik a külvárosi munkásszállóknál olcsóbban szeretnének egy guszta belvárosi lakást) szeretném mellőzni, akiket a FB-on látok kommentelni...:)

Továbbá szeretném, hogy kulturált helyen, adatbázisban keresve lehessen megtalálni a lakást annak, aki pont ilyet keres, pont ennyi időre.

Hetente 9000 Ft a hirdetés, szóval 1-1 hetekről van szó, kivéve a jofogas.hu-t, ott 3 hónapig ment, és nem frissítettem, hanem egyszer tettem fel.

2019. júl. 8. 00:57
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, Budapest.

Még a duplájáért is van hasonló hirdetve.

2019. júl. 8. 00:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, hogy decemberig szabad a lakás, ezt úgy kell érteni, hogy addig adnád ki? Mert akkor ez a gond. Az emberek általában nem néhány hónapra keresnek albérletet.
2019. júl. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, akkor félreértettem. Azt hittem, hosszútávú lakáskiadásról van szó. Hosszútávú lakáskuadásnál az emberek minimum 1 évre vagy hosszabb időtartamra keresnek lakást. Rövidtávú lakáskiadásra ott ne az általad felsorolt oldalakon hirdess, mert azt nem ott keresik. Arra ott az airbnb.com és a szallas.hu Ha én utazok valahova és magánapartmant keresek pár éjszakára/1 hétre, akkor ezeken az oldalakon keresek. Ha fecebookon nem hirdetsz, akkot elkerülöd azokat az egyetemistákat is, akik 1-1 szemeszterre, pár hónapra keresnek lakást. Pl: erasmusos diákok. Ők csak a facen keresnek lakást, mivel egyéb magyar oldalakat egyáltalán nem ismernek. (Mondjuk a velük való kommunikációhoz előny, ha tudsz angolul. De sokszor segítenek nekik magyar nyelvű ismerősök) Jópár erasmusos hirdetést láttam már az őszi szemeszterre.
2019. júl. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jól berendezetten mehet air bnbre is.

A lényeg, hogy nyerj a pénzeden.

2019. júl. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pedig fészen pörögnek, hiába nem szimpi a dolog. Ha írsz a hirdetésbe árat, nem fognak megtalálni azok, akiknek ez nem felel meg, nyilván.
2019. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

3szobás panelom van, konkrétan 5 perc volt...

110 per hó + rezsi.

2019. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: Te hosszútávra adtad ki, a kérdező csak decemberig akarja kiadni. Ha budapesti lakást adtál ki, akkor a 110ezer mélyen ár alatt van. 100-110ért mennek mist a garzonok. 3 szobás panel 150-180 ezer. Helytől, állapottól függően.
2019. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!