Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért lett "divat" a lakástula...

Miért lett "divat" a lakástulajdonosokat szidni, hogy milyen sok pénzért merik kiadni a lakásukat az albérlőknek? Ha a FB-on megjelenik valami lakásbérleti díjakkal kapcsolatos hír, rögtön jön a tulajok szidása a kommentekben.

Figyelt kérdés

Hogy kihasználják szegény egyetemistákat, meg szegény dolgozókat, akik így a fizetésük nagy részét albérletre költik. Albérlet kereső-hirdető csoportokban is egyre többször tesznek megjegyzéseket a bérlők, hogy "dühítő" az ingatlan ára. Legutóbb azt osztogatták meg, ahol egy pasi mint lakástulaj azzal büszkélkedett, hogy ő harmadáron adja ki a lakását Budapesten, mint amennyiért állítólag tehetné, mert neki nem a pénz fontos. És mindenki szentnek kiáltotta ki, a többi galád lakástulajt meg szidták, hogy kihasználják az albérletet keresőket.

A lakástulajdonos szemét, mert "drágán" adja ki a lakását?



2019. júl. 15. 16:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"6-os Bár tévedsz, de értelek. A kérdésem annyi, hogy miért egy másik állampolgárt azaz a tulajt) kell "megkövezni" hogy mások szegénységén élősködik és kb. tőle várni a megoldást, hogy adja olcsón a lakást, pl ne kérjen 100 ezret, mikor én csak 130-at keresek, hanem adja mondjuk csak 30-ért"


Ha megnézed, én sehol nem írtam hogy a tulajok a hibásak. Igazából ha ennek a mélyére mennénk, akkor ott lyukadnánk ki, hogy a rendszer a hibás, és a napjainkban uralkodó társadalmi különbségek. Ez persze már más téma is lehetne, külön kérdést lehetne nyitni ennek a megvitatására, stb.

2019. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!