Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Műanyag csavar vásárlás?

Műanyag csavar vásárlás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni tőletek hol lehet kapni műanyag csavart? 6 os kellene és oylan 8 ,10 cm , már bejártam 3 csavarboltot és mondták , hogy sose tartottak műanyag csavart

Előre is köszönöm


2010. júl. 16. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


megkérdezed, kinek szállítanak a környékeden

2010. júl. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mihez kellene műanyag csavar? wchez? Vagy vegyél rozsdamenteset.
2010. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak nagyon köszönöm!

De nem tudom melyik a 6 os csavar , szóval amit 6 os kulcsal lehet meghúzni , az a hatlapfejes vagy melyik csak műanyagba , néztem az árlistájukat , eligazodni nem nagyon tudtam

2010. júl. 16. 11:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Hatos csavarhoz 10-es kulcs való, 8-as csavarhoz 13-as.
2010. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ahogy mondod utolsó válaszoló :) igazad van :)
2010. júl. 16. 15:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos csak vastagabbat tudok! Amivel a wc deszkát lehet főlrakni,az azt hiszem 10-es.Mivel speciális,Más a "feje" és az "anya" is
2010. júl. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én csavarboltban dolgozom, és mi sem tartottunk sosem műanyag csavart. De most azt nem tudom, hogy műanyagból kell, vagy műanyaghoz? Mert ha utóbbi esetről van szó, mi mindig lemezcsavart szoktunk ajánlani, műanyagba kb. mindegy. Még senki nem mondta, hogy nem jó.

Ha műanyagBÓL kell, az már nehezebb eset, de talán a Moss tényleg tud segíteni. Viszont, miért olyan fontos, hogy műanyagból legyen?

2010. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most én is ebben a cipőben járok, de én pesten pár perc alatt találtam megfelelő boltot.

A mosst megnéztem, de az volt az első felirat, hogy magánszemélyekkel nem foglalkoznak. Jah, kapják be akkor :D


Amúgy sokféle okból kellhet műanyagBÓL csavar. Nekem 230V közeli helyen kellene rögzítés olyan csavarral ami dobozon kívülre nyúlik. Tehát érintésvédelmi okból kellene műanyagból legyen.

2012. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!