Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A TESCO-ban kapható matrix...

A TESCO-ban kapható matrix akkus fúróhoz adnak akkut illetve töltőt?

Figyelt kérdés

Szétnéztem a tesco-barkácsrészén,és ott találkoztam ezekkel a gépekkel, a polcokra ki volt írva felragasztott papírokra hogy egyik matrix márkájú géphez-sem jár akku és töltő, azt csak külön lehet megvenni. Ez eddig oké is lenne,viszont az akkus behajtó dobozán az állt hogy 1db akkuval,1db töltővel. Most akkor mi lenne az igazság?


Egészen megtetszett maga a behajtó, a paraméterei is egészen barátiak, árra se rossz, illetve a havi 1-2 furatra/csavarra meg is tenné. Viszont ez így nagyon elbizonytalanított.



2019. okt. 30. 03:04
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Megpróbálnék belekukkantani a dobozába. Ha nem megy odébbállnék mert reklamációval is elhajtanak, hogy ki volt írva, hogy nincs benne. Én szétnéznék a Lidl-ben is Parkside-os cucc után, elég jókat hallok róla.
2019. okt. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adnak. Szerszámxen vannak jobb vételek.
2019. okt. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha oda írják hogy nem adnak hozzá töltőt meg akkut, már nem lenne több kérdésem és mennék tovább.
2019. okt. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Lidl-t és az Aldit ajánlom, ráadásul nem véletlenül adnak ott a gépeikre 3 év garit.
2019. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!