Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lidl black friday akkus fúró...

Lidl black friday akkus fúró megéri?

Figyelt kérdés

[link]


29. Én lesz kapható.

Kifogja megvenni?



2019. nov. 23. 18:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha valóban tudja a paramétereket akkor bizony tutira megéri, nekem a sima legutóbb akciós példány van, az nagyon szuperül működik már vagy egy éve,pedig igazából minden nap van használva.


Mondjuk azt nem igazán értem hogy mihez képest akciós,mindig csak az akciós gépek vannak kipakolva de semmi más.

2019. nov. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%

"mihez képest akciós"

A kisbetűsben ott van alatta. Tavaly karácsony előtt normál áron adták 35-ért.

Szerintem is jó vétel ennyiért. És akinek van már X20V team akkuja, annak szerintem még jobb, hogy most már ezt is olyannal árulják.

2019. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 David82 ***** válasza:
21%

Mire szeretnéd használni? Otthoni barkácsolásra biztosan jó lehet, bár nálam aranyszabály, hogy soha nem vennék -nem szakbolttól- komolyabb elektronikai gépet.

A saját ütvefúrómat, ami kék Bosch az Edigital-ban vettem, a láncfűrészemet a Husqvarna szakboltban, a fúró és vésőkalapácsomat a jövőben szintén szakboltban tervezem megvásárolni.

Egyszerűen a garanciát jobban érvényesíthetem egy olyan üzletben, ahol van fogalmuk arról, hogy mit is árulnak. A Lidliben betanított segédmunkások dolgoznak, akárcsak a Tescoban, vagy a többi, vegyes, élelmiszert is árusító áruházláncban, akik valószínűleg akkor láttak életükben először ilyen gépet. Tehát segítséget nem várhatsz tőlük.

Ettől még mindig jobbak a nagy szakáruházláncok, az Obi, Praktiker, Bauhaus, de én inkább a kis szakboltokban bízom a legjobban.

Ha szeretnéd, nyugodtan vedd meg, csak ne betonfúrásra akard használni. :)

2019. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 bamboochatheone ***** válasza:
80%

Kedves utolsó!

Remélem azzal tisztában vagy hogy a LIDL-nél a garanciális ügyintézéshez semelyik boltba sem kell elfáradnod. Csak felhívod az ingyenes telefonszámot és az erre szakosodott szerviz küldi a gépért a futárt majd ha ők megkapták küldik a javított vagy új gépet. Mindezt teljesen ingyen.

Amúgy az edigital mióta szkáruház? :D Szendvicssütő mellől barkácsgépet? Akkor már mindegy ha mirelit rakott tészta mellől veszem fel.

2019. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
3%

Nem.

Csak a Makita

2019. nov. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Megvetted?
2019. nov. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Megvetted? :D Én megvettem, nem csalódtam, minőségben ez sem rossz, az mondjuk kérdéses hogy a 60nm-t tudja vagy sem, mindenesetre megfogni nem tudom se fúróval,se csavarral.
2019. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 David82 ***** válasza:

14. válaszoló: Aha. Néhány éve vettem egy elektromos Szarvasi kávéfőzőt méregdrágán az egyik ilyen nagy multi szakáruháztól. Nem tudtam vele kávét főzni, és az ismerőseim közül senki sem, mert vizet főzőtt.

Garanciális volt, és mikor visszavittem, jöttek a kérdések, hogy ez miért rossz, meg jól működik, meg stb. Nem akarták se visszavenni, sem megjavítani.

Azóta örökre megingott a bizalmam a multik iránt.

Inkább a kösz, nem kategóriát érik el nálam. Mindent el akarnak adni, aztán szabadulni mindenféle felelősség alól.


De különben mondd már meg, hogy a Lidl által forgalmazott Parkside termékeknek hol van Magyarországon szervize?

Nem egy Bosch, Makita, Dewalt, Metabo, Hitachi-Hikoki termékkategóriáról van szó.

2019. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Érdekes nekem eddig ha valami meghibásodott és garis volt mindent vagy visszavettek, vagy javítottak zokszó nélkül.


Lidis géppel még gondom nem volt,elvileg szerviz Budapesten van. Bár gondolom le vannak szerződve egy kisebb szervizműhellyel, egyébként ha már lejárt a gari de meghibásodik simán ellehet vinni bármely kisgépszervizbe őket,bár legtöbbször olcsóbb újat venni mint a javítással bajlódni.


Eddig csak akkor volt szívás ha mondjuk eltűnt a garanciapapír/nyugta.

2019. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mellesleg töröltek 1-2 választ bár nem értem miért, a legtöbben voltak hasznos dolgok :/
2019. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!