Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hecht egykezes láncfűrésze és...

Hecht egykezes láncfűrésze és az átlag kínai között lehet számottevő különbség? Megérheti a 15000res árkülönbséget?

Figyelt kérdés

2020. febr. 24. 12:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Pályakezdőként melóztamnitt magyarországon olyan edény gyártó cégnél, ahol éjszakás műszakban más színben más márka matricájával gyártottuk ugyan azt a szart.
2020. febr. 29. 10:11
 12/20 anonim ***** válasza:
Itt pont ugyan erről van szó,ebből a t"tortából"rengetegen kívánnak maguknak egy szeletet,és képesek belehazudni a képünkbe ,hogy az övék jobb mint a másik amikor meg beszarik a felhasználó a béna.-lásd Fuxtec
2020. márc. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Fuxtec-el a szomszédom az agyamra megy, már vagy 1 milliót költött fuxtec gépekre, amik mindig tönkremennek, de "olcsó" az alkatrész, és ezért "jobban megéri"...
2020. márc. 5. 22:25
 14/20 anonim ***** válasza:
Az összes Kínai géphez olcsó az alkatrész nem csak a Fuxtec-hez ,pont ugyan azok az alkatrészek vannak benne mint a legolcsóbb Straus gépben.
2020. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Én tudom.
2020. márc. 19. 15:58
 16/20 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? Igen a Hecht egy cseh cég akik kínai gépeket forgalmaznak. Eddig stimm. De nem teljesen ugyanazok mint az olcsóbb kínai gépek. A műanyagok sok helyen erősebbek, a berántó masszívabb, több a tömítés, márkásabb a gyújtógyertya stb. Nagy különbség persze nincs, de érezhetően jobb eresztések mint egy kraftech, vagy straus. Viszont sok primitív ember aki megveszim és nem a rendeltetésének megfelelően használja, vagy ipari szinten nyüstöli csak dühöngeni meg sz.rozni tud amikor tönkre megy neki
2021. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51 éves vagyok és gépeket javítok,volt nálam már egy rakás Kínai gép köztük az ominózus Hecht felső markolatos.Senkit nem érdekel,hogy a hasznot épp egy Cseh főmuki teszi zsebre nem attól lesz jó egy gép.Inkább attól,hogy acél csavarokkal van összerakva,vastag bevonat van a hengeren,megfelelő ötvözet a henger és a dugattyú így azonos a hőtágulásuk,etanol és olajálló a gumi és a műanyag alkatrészei.A Hecht 927-ezt javítottam csontra szétszedtem-nem ilyen .Veled ellentétben az összes általad felsorolt márkát kívülröl-belülről ismerem-akár hány éves is vagy.. A Hecht-nél ebben a kategóriában mérföldekkel van jobb gép olcsóbban-nem neméri meg a +15 ezret.Az egyetlen Hecht gép ami megérte az árát az a Hecht 58-de már kivonták a forgalomból.
2021. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
A 30 ezres kategóriában milyen jobb gép van a Hecht-nél? Szeretnék tanulni tőled! Egyébként állítsd össze a Hecht 45-öt egy Straussal, Daewooval, vagy más kínai gagyival ami 10-15 ezerrel olcsóbb, de annyival sza.abbak is! A lánc mérföldekkel jobb a Hechten, a gyertya szintén, több helyen van tömítés (pl légszűrő) ami az olcsó kínain nincs, nem hullámosak a műanyagok stb. Persze a motorikus részek valóban nem sokban különböznek ebben igazat adok neked. De tényleg mostmár szeretném tudni hogy mit vegyen a hobbi favágó mondjuk 40 ezerig? Nincs nagyon alternatíva. Vagy vesz egy leharcolt használt gépet, amihez ha nem ért akkor tuti átb@sszák. A szintén kínában készülő akcióban 55 ezerért kapható Husi 120 mark 2 jó gép? Mert a használati vélemények nem erről számolnak be, A Stihl belépő modellje pedig akcióban 65. Ole Mac, Makita szintén 55-60. Ezek a jó belépő gépek, de nem mindenki tudja megfizetni. Azoknak találták ki a Hechtet.
2021. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Hát, nincs válasz.
2022. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Végül egy erdész ismerőstől megvettem egy nyugdíjazott echo gallyazót, soha nem volt meg gépem amivel ennyire meg lettem volna elégedve.
2022. jan. 7. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!