Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van egy albérletünk, és...

Van egy albérletünk, és szeretném kicsit feldobni valami mintával, lehet festeni a falra, ha 2 évig lakok csak ott?

Figyelt kérdés

Most vettünk ki egy albit. Nagyon szuper kis kecó, de szeretnék a falra festeni. Mivel tudok is így nem valószínű hogy csúnya lenne vagy elrontanám :) alk. graf leszek.

Szóval szerinteted szabad festeni a falra? Temperával gondoltam, sötét kékkel.

Mondjuk ilyesmit:

[link]


Leginkább nonfig dolgokat szeretek falra festeni.

Ellenben kicsit félek, hogy ez nem megengedett ha nem az enyém a lakás, mivel csak bérlő vagyok benne.


2010. aug. 6. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom helyreállítási köztelezettséggel vetted ki. Semmi gond, mielőtt elköltözöl, lefested.
2010. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenhol van ilyen kötelezettség. Megaztán a kék színt visszalehet festeni hófehérre?
2010. aug. 6. 14:33
 3/8 anonim ***** válasza:

persze, fedő festéket vegyél

addig pedig érezd jól magad az új, általad kifestett lakásban

2010. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a kép! Szerintem ha megígéred, hogy visszafested fehérre (jó minőségű fehér festékkel eltakarja), miért ne? Főbérlőnek lehet tetszeni is fog ha meglátja! Beszéld meg vele legfeljebb kirakod szimpla képként, több, mint a semmi! :-)
2010. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) egyébként 20-on éves kiscsaj, pörgös, kedves, energikus... szóval szerintem simán tetszeni fog neki :) csupa fiatalal van tele mindegyik lakás. A haverjai is ott laknak :D és a tulaj lakott előttünk abba a lakásba :) szerintem tetszeni fog neki, de azért még várok vele.. telefonon ha megkérdem az jó? mert sosincs otthon.. egésznyáron utazik.
2010. aug. 6. 14:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem nem tőlünk, hanem a főbérlőtől kellene megkérdezni. Hiába mondjuk mi, hogy fessél nyugodtan a falra, ha a főbérlő meg visszatartja majd a kauciódat emiatt elköltözéskor.
2010. aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
remélem nem baj, ha telefonon beszélek neki erről
2010. aug. 6. 17:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Már miért lenne baj?Főleg ha nem is szoktatok találkozni.

Sztem nem kell ezt ennyire túlragozni.Megkérdezed h festhetsz-e a falra és ha esetleg neki később nem tetszik akkor majd lefested amikor kiköltözöl.Ennyi.

2010. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!