Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ebben az esetben mit hova...

Ebben az esetben mit hova kell kötni?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy USB csatlakozó, és egy MicroUSB csatlakozó. Össze szeretném őket kötni, hogy egy vezeték legyenek, de elakadtam. A MicroUSB-s vezetéket amikor elvágtam 4 szál volt benne(piros-zöld-fehér-fekete), és amikor az USB-s vezetéket vágtam el, abban 6 szál volt(piros-zöld-fehér-fekete-kék-narancs).

Ezt hogyan kössem össze? Az a célom, hogy töltse a telefonom, de az adatkábel része is működjön. Esetleg ha kihagynám a kéket és a narancsot, akkor úgy működni?

Vagy valakinek más tipp?


Előre is köszönöm a segítséget!



2021. aug. 2. 09:39
1 2
 1/12 qkker1 ***** válasza:
63%
Kukáztál két kábelt, most tessék venni egy microusb-usb kábelt.
2021. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Vennék, csak nem ilyet

Ez egy 5m-es vezeték, ilyet a boltban nem láttam, ezért szeretném megcsinálni adat-töltőkábelként.

2021. aug. 2. 09:53
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

ADATkábelt kell venned a boltban.

Ezeket meg dobd ki, ha nem szeretnéd tönkre tenni a telefonodat!

Nincsn rá 300 Ft-od?

[link]

2021. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
* Csak 249Ft
2021. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 igen ám, csak ez 10cm hosszú. Az enyém meg 5 méter lenne
2021. aug. 2. 09:57
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
"lenne"
2021. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De olyan jó amúgy, hogy a kérdésre egy használható választ sem kaptam.
2021. aug. 2. 10:06
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az meg van, hogy a gyík az nem egy szolgáltató, hogy reklamáljál ha nem elégítenek ki a válaszok??!
2021. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Ki kellene mérni egy gyári adatkábelen, hogy két csatlakozó mely érintkezői vannak összekötve és annak megfelelően megcsinálni a kötést. (Egyébként annak is megvan az oka, hogy miért nem találsz 5 méteres adatkábelt: ilyen vékony vezetékeknél nagyon nagy a veszteség ekkora hossznál/távolságnál = nagy az ellenállása a vékony és hosszú drótnak, azaz elveszik az adat félúton...)
2021. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy 5 méteres aktív usb hosszabbító kábelt(mert 5m-től már aktív kell a veszteségek miatt) és beledugsz a végébe egy 30cm-es micro usb-s töltőkábelt. Probléma megoldva. Amiket meg összevagdostál, dobd ki.
2021. aug. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!