Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ebben az esetben mit hova...

Ebben az esetben mit hova kell kötni?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy USB csatlakozó, és egy MicroUSB csatlakozó. Össze szeretném őket kötni, hogy egy vezeték legyenek, de elakadtam. A MicroUSB-s vezetéket amikor elvágtam 4 szál volt benne(piros-zöld-fehér-fekete), és amikor az USB-s vezetéket vágtam el, abban 6 szál volt(piros-zöld-fehér-fekete-kék-narancs).

Ezt hogyan kössem össze? Az a célom, hogy töltse a telefonom, de az adatkábel része is működjön. Esetleg ha kihagynám a kéket és a narancsot, akkor úgy működni?

Vagy valakinek más tipp?


Előre is köszönöm a segítséget!



2021. aug. 2. 09:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
32%
Hagyd ki a kéket és a narancsot!
2021. aug. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 puritan ***** válasza:
12%

Szerintem itt senki nem tudja a választ a kérdésre, ezért inkább nagypofájúan kárörvendenek, hogy elb..sztad.

Sajnos én sem tudom miért van hat ér benne, de én megpróbálnám kiméregetni egy sértetlen USB kábelen, hogy a két végén mi mivel van összeköttetésben. Vagy valami doksit keresnék hozzá a neten.

A 9-esnek, 10-esnek valószínüleg igaza van, öt méteren már elég nagy lesz a feszültségesés, nem fog túl nagy áramm átjutni a kábelen csak ha lényegesen vastagabb keresztmetszetet használsz, mint egy 1 méteresnél.

2021. aug. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!