Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Új nyílászáró beépítésekor,ha...

Új nyílászáró beépítésekor,ha nagy nézag marad,szabályos-e ha hungarocellt is tesznek az oldalához vagy alá?Nekünk az ablakkal a hungarocell érintkezik,majd a purhab.Néhol 6-8 cm hungarocell alátámasztás is van.Az ablakokat csavarral is rögzítették.

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem akartak még egyszer kiszállni és kapkodtak, ezért nem csinálták meg a szükséges kőművesmunkát. A hatalmas hézagok purhabozása és egyéb instant módon való kitöltése mindig a kóklerek szakterülete, ott a hőszigetelés és a hangszigetelés is pocsék lesz.
2021. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Én közvetlenül a külföldi ablakgyárból rendeltem meg, ahonnan felár nélkül és milliméter pontosan gyártották le, fele annyiért mintha itt vettem volna meg valamelyik viszonteladó rablótól.

Ráadásul be is építettem magamnak, amivel ismét jelentős összeget spóroltam meg.

Így a komplett cs. házam 350ezer Ft körül meg is volt.

2021. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

(Látom a hülyék ismét lepontoztak.)


Ennek ellenére mivel már többen is megkérdezték privátban, így ide is kiírom, hogy melyik gyártól rendeltem.

Lengyelországi Drutex-től, osztrák Maco vasalattal.


Pl. ezt is ők gyártják:

[link]

2021. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

* és ez maga a gyár.

[link]

2021. okt. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!