Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Rozsda eltávolítása csendes...

Rozsda eltávolítása csendes módszer?

Figyelt kérdés
Még tavasszal összeraktam egy zárt szelvény keretet amire lindab lemez kerül fel kerítés gyanánt .A gond az hagytam berozsdásodni , gondoltam tél előtt lefestem felxel meg drótkefe koronggal elkezdtem lecsiszolni de a 1/5 nem végeztem 2 óra alatt.Azt hiszem a szomszédok ki fognak nyírni ha folytatom .lenne erre valami csendes módszer is (totál laikusként kérdem)?

2021. okt. 11. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Videken el kell fogadni, hogy flexelnek.


Viszont sima csiszolasra a flex lamellas korong egy kicsit eros.


Inkabb furogep es drotkefes korong. Az amugy halkabb is.


Vagy valami csiszologep.

2021. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem lamellás korong van a felexen hanem drótkefe, lamellás nagyon belecsiszolt ebben igazad van
2021. okt. 11. 13:58
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell elfogadni vidéken sem, hogy flexelnek, 25-50 és 100 éve sem tették. Helyesen teszed, hogy nem cseszteted a szomszéd idegeit, egyszerűbb, ha pl. Ferropassit rozsdaátalakítóval lekezeled, gépi csiszolásra csak nagyon agresszív rozsda esetén van szükség.
2021. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Nem majd suttogni fogok egesz nap a csaladi hazban meg koromvago olloval vagom a fuvet, igaz? :)


Akinek nem tetszik az majd tanyara koltozik.

2021. okt. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ááá azért nem így de tényleg nem akarom túlfeszíteni a húrt olyan normális emberek így is csiszoltam annyit a béna hegesztéseimet
2021. okt. 11. 14:05
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Ha annyira aggodsz max kerdezzed meg nem e baj.

Egyebkent nehogy azert kerj elnezest, hogy elsz :)


Gondolim nem este 10kor allnal neki.

2021. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem nem este 10 kor :) , utána jön a járda törés :) kőtörő kalapáccsal meg ilyenek :) , nem haladok sehova mert ezen agonziálok felverem az egész utca csendjén .Ez egy olyan csendes rész ilyet még sehol nem láttam a világban .

Köszönöm egyébként a válaszaikat!

2021. okt. 11. 15:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Te egy nagyon figyelmes ember vagy, de gondolj arra, hogy a többiek háza is felépült valamikor és javítgatni is fogják.

Ha emberi időben zajongsz, annak bele kell férnie.

2021. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tökéletesen halk és nagyon hatékony a hagyományos drótkefe, csak rohadt

sokáig fog tartani.

2021. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kézi csiszolás, annál nincs csendesebb... Egyébként én lamellás koronggal csiszoltam és teljesen jó lett. Csak nem mindegy milyen durva koronggal csiszolja ember.
2021. okt. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!