Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Túlságosan felhúztam a redőnyt...

Túlságosan felhúztam a redőnyt. Szakember nélkül helyre tudom hozni?

Figyelt kérdés
Van doboza, ütközőt a gyerek letörte múltkor. Szóval a redőny nagyon felment a dobozban. Férjemnek nem szóltam,mert tuti leharapja a fejemet,és veszekedés lesz. Hogyan tudom rendbehozni a redőnyt? Köszi,ha segítesz

2022. máj. 14. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamámnál a régi típusú redőny dobozát kellett kinyitni (belülről a szobából), négy elcsavarható pöcök tartotta, majd a redőny házában előretekerni egy kicsit a tekercset, hogy visszataláljon a járatba a redőny.
2022. máj. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Látni a redőny alsó lamelláját? Ha igen, azt kell megfognod, és lejjebb húzni. Lehet kétemberes munka, mert engedni kell a zsínór szorításából is.
2022. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen helyre lehet hozni. Az sem mindegy, hogy a 4.-en van az ablak, vagy könnyen hozzáférhető?
2022. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 2# bármikor kivitelezhető, emelettől függetlenül. 2 emberes, vagy kihúzol a gurt iból és csiptetsz rá valamit, hogy ne ugorjon vissza.
2022. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Nincs komolyabb baj, csak vissza kell engedni a vezetősínbe.


Miért lenne ebből veszekedés? Nem az lenne a normális, hogy a férj ilyen esetben inkább segít, mint hogy balhézzon? Kicsit furcsa.

2022. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Még szombaton lezavartam a gyereket apjával bicajizni, én meg "ablak mosás" címszóval neki álltam redőnyt szerelni. Jelentem, sikerült. Amúgy a 4. Emeleten lakunk, úgyhogy az egyik kommentelő betalált. :) De a lényeg,hogy megoldottam,és a fejem is megmaradt.

Az utolsó válaszadónak írom,hogy hát, normál esetben ez lenne az "elvárható", vagy a normális,hogy a férj segít,de nálunk nem. Mindegy. Örülök,hogy ti segítettetek, újra működik a redőny. Puszi

2022. máj. 16. 13:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor le a kalappal. Azért írtam a 4.-et, mert nálunk a konyhában cseréltem már felhúzót villanymotorra, ez a földszinten van, és elgondolkodtam, hogy az emeleten nem szívesen lógnék 1 órát míg kicserélem.
2022. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!