Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Létezik olyan festék, amivel...

Létezik olyan festék, amivel festhetnék lábasra/fazékra? Ha igen, akkor mi a neve?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 22:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Szóval olyan valamire gondolok, ami bírja a hőt és a vizet/mosogatószert is, de ugyanakkor nem gyullad fel, ha huzamosabb ideig forr benne a víz. :-))
2011. febr. 18. 22:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Én megkérdeznék egy fazekas mestert,vagy Ezermester boltost, aki erre tud válaszolni. Zománcfestéket hallottam már dekorációs festésr, de a szagától könnyen ki lehet szédülni.
2011. febr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan festék nincs ami tűzhelyen használható lábasra jó.A lábasokat tűzizománccal vonják be az többzsáz fokon olvad.
2011. febr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából csak mintát szerettem volna rá festeni, illetve írni, mert ajándékba lett volna és szerettem volna kidekorálni. Bíztam benne, hogy hobbiboltban lehet valami festéket kapni, de ha nincs ilyen, nem tragédia, akkor megkapja csupaszon. :)

Köszi a válaszokat!

2011. febr. 19. 00:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg keress meg valakit, aki tűzzománccal foglalkozik.Hátha tud segíteni.
2011. febr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
léteznek hőálló festékek, 600 fokig bírják. a fiam ilyenekkel szokta lefújni pl.az autó kipufogóját,vaskályhát,stb.Festék-tapéta boltban vásárolható.
2011. febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A tűzzománc szerintem nem jó, azt rá kell égetni, nem? Ezen pedig van műanyag (a füle be van vonva). :S

De azért köszi! :-)

Akkor megnézem festékboltban ezt a hőállót, köszi neked is! :-)

2011. febr. 19. 12:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Hőálló festéket ne tegyél a fazékra, mert ételmérgezést kapsz! Az nem ételnek való, és marha büdös lezs!
2011. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!