Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Sörkollektor? Tényleg lehet...

Sörkollektor? Tényleg lehet vele sokat sporolni?

Figyelt kérdés
Meg akkár 5-6 fokkal melegebb is van töle ? Használ , csinált , hallot már valaki rola ?
2011. febr. 23. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Hallani hallottam róla.Szerintem nagyon okos dolog,és olcsó megépíteni, fűtés kiegészítésnek tökéletes.

Ha kertesben laknék tuti megcsinálnám magamnak.


1 Panellakó :(

2011. febr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha magad is meg tudod csinálni, akkor szinte ingyen van, és ha süt a nap a téli hidegben, akkor szinte teljesen pótolja a fűtést! De csak ha süt a nap!!
2011. febr. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt olvastam róla a netten,víz melegítésről írtak. Nem nehéz elkészíteni. A Googlén meg találod.
2011. febr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"akkor szinte teljesen pótolja a fűtést!"


Ah! Nna persze! Szálljunk le a földre, és inkább látogassuk meg a sorkollektor.hu oldalt, ahol valós tapasztalatokról írnak!


Az átmeneti időszakban kicsit rásegít a fűtésre. Ennyi. Ha valaki akar csinálni, nekem van egy nagy zsáknyi dobozom hozzá, odaadom..

2011. febr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

barkács hajlamú, sörimádóknak kifejezetten jó móka lehet elkészíteni :D ha hiányzik pár darab a teljes gépezethez, akkor építés közben még le is lehet gurítani pár sört :D


keress rá a gugliban, egy csomó leírás, képes összeszerelési magyarázat van hozzá.

2011. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg pont a héten lapítottam össze vagy 50 sörös dobozt, mert már nem fértem el tőlük. :S
2011. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!