Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért tapad rá a régi festék...

Miért tapad rá a régi festék a festőhengerre festés közben? Mit csináljak? Én csinálok valamit rosszul, esetleg rossz a festék sűrűsége?

Figyelt kérdés
Segítség!!! Kőműves volt nálunk vakolatjavítás miatt, ezúttal megkértem őt festés előtt készítse elő a falat mondta megtudja csinálni és le is dörzsölte csiszolópapírral szárazon és mondta ez így jó már, de most próbálok festeni, de helyenként a hengerre tapad rá a régi festék
2011. aug. 2. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Régi festéket lekaparni, kiglettelni, majd utána festeni. Kőművest elverni.
2011. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántsd a kőművest! Lehet, hogy az előző festék mészalapú volt, most pedig diszperzióssal festesz, valószínűleg azért"kapja le". A többiben igaza van előző kedves válaszolónak.el kell távolítani az előző réteget, és átglettelni.
2011. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pontosan előző festék mészalapú most meg diszperzios
2011. aug. 2. 20:39
 4/8 anonim válasza:
Nekünk is volt ilyen problémánk, pedig mészre mész ment. Le kell szedni, amit le lehet, ha ezután is jön le, akkor ecsettel kell ott festeni. Talán később sem esik le.
2011. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, nálunk is volt ilyen gond. Alig tudott a piktor kifesteni ezért. De csak az egyik szobában volt ilyen a fal, elméletileg egyformák voltak. Ja, le kell szedni ezt a eljövős réteget.
2011. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ess neki spaklival, ami lejön, az jöjjön le.

De furcsa ez nekem, mi is nemrég festettünk mészre diszperzittel és egyáltalán nem szedte le.

2011. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Talán mert nagyon régen volt festve
2011. aug. 2. 21:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Kőműves elverését azért javasoltam, mert "villogott" , hogy ő megcsinálja a falat, és ezzel átqrta a kérdezőt.
2011. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!