Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Le lehet a szobám ajtaját...

Le lehet a szobám ajtaját szigetelni házilag?

Figyelt kérdés
Holland panelban lakunk, a szobám előtt van a fürdőszoba, foylamatos nyüzsgés, vízcsobogás, ajtócsapkodás van. Az ajtó elég vékony, nincs küszöb és kifele nyílik, nem tudom mivel lehetne tompítani a zajt. Hat valamit, ha kívülről rászögelek műbört és kitömöm vattával? esetleg a bőr alá benyomok pár tojástartót is? Vagy van ennek más (és olcsó) módja? Tökéletes szigetelést szeretnék elérni.
2009. máj. 23. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm csinált ilyet.Műbőrre ráragasztott kb, 2 -3 cm vastag szivacsot,és belülre az ajtóra szögelte díszszögekkel. Nem kívülről szokták szigetelnei az ajtókat.

.De valamennyire hatásos egy vastag ajtófüggöny is.

2009. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, de engem a külső zaj zavar, én nem keltek nagy zajt, hogy engem kelljen szigetelni. És gondolom az elnyelés hatásosabb ha a zajtkeltő oldalon van a szigetelés
2009. máj. 24. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:
az ajtó élekre ragaszthatsz szigetelő csíkokat, lehet őket kapni boltokban, szürke, vékony szalagok.
2010. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!