Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az Einhell mint márka Otthoni...

Az Einhell mint márka Otthoni barkácsolásra megfelel?

Figyelt kérdés

Lakásfelújításba kezdünk, és venni kell új gépeket, Einhell-re gondoltam mert árban is elég jó és van Sárga Fúróm is ez a márka, ami már a poklok poklát is megjárta és még mindig igen erős de nem tudom hogy a többi gép-ben is jó e.


ezekre gondoltam:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Legfőképpen hozzá-értők válaszát várom, hogy jók e ezek a gépek? nemtudom hogy meiknél mi a jó teljesítmény pl, vagy mien márka van még ami jónak mondható? ebben az ár kategóriában természetesen.


2012. febr. 3. 23:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%

meLYik, miLYen... Tanuld meg.

A gépekről: einhell = kínai szutyok. Egy ideig működik, utána dobhatod. Ha fél évente veszed elő egy 1 perces munkára, akkor bírja. A lakás felújítása nem ez a kategória. Kicsit drágábban már akár normális, márkázottabb gépeket is (bosh mar viszonylag normális, egy makita vagy DeWalt meg elbír ipari körülményeket is)

Einhell-nél már akkor is jobban jársz, ha benézel a baumax-ba és az "OK" saját márkás hulladékok közül válogatsz.

2012. febr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Az Einhell Egy lakásfelújításra jó. Nem annyira rossz, mint ahogy az elöttem szóló lefesti. Nekem majd 4 évig ment egy akksis fúró, én lakásfelújításokra használtam. Kibírt vagy harminc lakás felújítását, és ellopták.
2012. febr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 gomzoli ***** válasza:
61%

Az olcsó kategóriás gépek között az Einhell egyáltalán nem rossz! 500 wattos ütvefúróm van, 7-8 éves lehet, hobbycélokra használtam, de kapott hideget-meleget, és semmi baja. Az öcsémnek kézi gyaluja van ilyen nevű, használja, nem panaszkodott róla.

Az ágaprítómról nem mondok véleményt, mert még viszonylag új, és keveset használtam, de megy, erős és csendes.

Szerintem nyugodtan meg lehet venni.

2012. febr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Hobbicélra tökéletes. Nekem is van-volt nem egy Einhell gépem, egész jól bírják. Alkalmi használatra luxus lenne 5X annyiért ipari gépet venni.
2012. febr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Otthonra, alkalmi használatra jó.
2012. febr. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. és ha már itt tartunk a Makita ipari felhasználásra lett kitalálva. direkt kihangsúlyoztam hogy otthoni barkácsolásra kell, de vegyek Dupla annyiért olyan gépet amit a mindennapos használatra találtak ki azért hogy a polcon pihenjen. lehet hogy te meg engedheted magadnak de más nem biztos.
2012. febr. 4. 01:23
 7/22 anonim válasza:
14%

Nagy arc, kicsi ész. Az első hozzászólónak abban igaza van, az einhell sz@r, életveszélyes. A motorja alulméretezett és túlfeszített, az öntvény-házak nagy része zárványos, normális használatra alkalmatlan. Gondolom, te se örülnél annak, kedves kérdező, ha a szétrepülő flex, vagy körfűrész igazítaná emberi méretre az arcodat.

(Mielőtt nekem is "beöcsiznél", szólok, hogy gyufáért te szaladsz le. Az első (gépészmérnöki) diplomámat kb. akkor szereztem meg, amikor először merültél fel kéjes gondolatként szüleid esti fantáziájában.)

2012. febr. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
Valóban nem éri meg, még anno gipszkartonozás közben meghalt a Bosch ütvefúrónk (ami 10éves volt), és vettünk a Tescoban egy ilyen sz@rt, estére meg is halt, lenyalta a fogaskereket ami műanyagból volt, plusz megégett a tekercs is benne. Nem éri meg ennyi pénzt kidobni, egyrészt gondolom nem örülnél ha fél év múlva vehetnél újat, másrészt nem kerül sokkal többe egy Bosch vagy Black@Decker gép, ami több kategóriával feljebb van. Azt nem is említem, hogy az egészséged sem ér annyit, gondolom nem szeretnél egy szétrepülő szöghajtástól megvakulni. Ha nincs rá pénzed akkor gyűjts még, de szerintem NE vegyél ilyen szarokat, legyen 3hónappal később, de normális szerszámod, ami nem veszélyes és kiszolgál egy életre.
2012. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
Marhaság! Én ipari célra használok 3 Einhellgépet, (akksis fúró, flex, és fúrókalapács)és semmi baja nincs nekik!! Marhaságot légyszíves ne írjon itt a felettem lévő, főleg ilyen hangnemben! Lehet, hogy idősebb a kérdező, mint te. Amúgy, ha egy gép egy éven bellül elromlik, vissza lehet vinni, és szó nélkül kicserélik, vagy visszaadják az árát.Amúgy nehogy azt hidd, hogy a nagyobb márkák annyival jobbak, mint az áruk! Az egyik ismerősömnek tavaly három Bosch kisflex égett le. Érdekes, van még neki egy névtelen, és az bírja... Sajnos a Boschéknál a név nem mindig kötelez, viszont az akksis fúrójuk nagyon jó.
2012. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%
Lehetnek belőle jobban sikerült darabok, nekem nem vált be, inkább veszek márkásat, többet ér mint egy esetleges áramütés vagy sérülés. Mondjuk napi szinten dolgozok ilyenekkel, nekem munkaeszköz. tehát nyilván máshogyan látom a dolgokat. Egyébként ha a márkás gépet nem a márkakereskedéstől veszed, vagy gyanúsan olcsó akkor elég nagy eséllyel hamisítvány, bármire rá lehet nyomni egy jól hangzó nevet.
2012. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!