Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tudnátok mondani bababarát...

Tudnátok mondani bababarát lakk márkákat? Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Most csináltatjuk a kiságyat a szeptemberben születő kisfiúnknak,és az asztalos még nem hallott ilyenről,így én keresek utána.Remélem tudtok segíteni.Köszi!!!

2012. júl. 22. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
bababarát lakk?hülyeség....
2012. júl. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ez spray ezt találtam ez az írja ,hogy Kíváló minőségű vizes bázisú lakk spray, kitűnő fedő és kitöltő képességgel. Kellemes vanília illat az oldószer aktív szagával szemben. Beltérben is jól alkalmazható. A speciális alapanyagok felhasználásának köszönhetően a Dupli-Color Aqua nagyon kevés ártalmas összetevőt tartalmaz. Ennek köszönhetően a terméket ártalmatlannak jelölhetnénk meg, megfelelően a DIN EN 71-3 európai norma szerint.

Nem csak gyerekjátékokra, de a gyerekek által használt bútorokra is alkalmazható!

Nehézfémmentes újrahasznosított csomagolás


de szerintem bármilyen vizes bázisú lakkal le lehet kenni a kiságyat végül is ez is az ,csak raktak bele valamit amitől vanília illata lett az ellehet adni jó drágán

2012. júl. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
vizesbázisú bútorlakk.pl Tikkurila Kiva.Gyermek bútorokra is ajánlják.Festékboltba bemész és ha foglalkoznak Tikkurila termékekkel, akkor tudnak segíteni.
2012. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a használható válaszokat!:)
2012. júl. 24. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!