Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A betonozás mennyire igényel...

A betonozás mennyire igényel szakértelmet?

Figyelt kérdés
Van egy 5*3-as garázsom amiben a betonos padló már régi és rossz minőségű. Van egy kis maradék cementem meg sóderom és gondoltam rábetonozok. Ez menyire bonyolult? A régi betont fel kell törni? Az új beton alá tennék vashálót.

2012. okt. 17. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem igényel nagy szakértelmet, de a rábetonozás semmit sem fog érni, ha az csak 0,5-1 cm. Kellene legalább 5cm új réteg, és a vashálót ne alá rakd, hanem bele. 2cm beton, vasháló,3cm beton.
2012. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is 5 cm-re gondoltam, viszont a vasháló mélységéről amit írtál új nekem, köszi, megfogadom.
2012. okt. 17. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Azért figyelj a cement adagolására és a felső réteg elsimítása egy kicsi gyakorlatot igényel, főleg ha cementel be akarod simítani a tetejét.

De menni fog, bátran csináld.

2012. okt. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!