Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Disco gömb házilag, mit...

Disco gömb házilag, mit ajánlottok?

Figyelt kérdés

Házilag akarok disco gömböt csinálni, de nem tudom, hogy mit ragasszak fel a gömbre. Eddig CD-t akartam szétvágni, és azt ragasztgatni, de annak lejön a fényes része amikor szétvágom. Esetleg valami más ötletetek lenne? Tükröt azért nem akarok, mert túl macerás szétvágni. Viszont egy angol nyelvű oldalon láttam olyat, hogy "flexible mirror", nem tudjátok ehhez hasonlót lehet kapni itthon?

előre is köszi!:)


2009. nov. 11. 08:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

:P


Na figyi!


Obi-praktiker - baumax - kézi üvegvágó kb 300 forint. a filléres kacatok közt szokott lenni.


sima fördőszoba tukröt először csíkokra vágsz, majd szépen kockára...


Egy régi magnóból szerezhetsz motort 6 vagy 12 voltost léynegében 9 voltról mind a kettö elforog..



vagy még egy alternatíva, keress építőipari áruházban tükör mozaik csempét, az ugyanaz mintha tükörből csinálnád..

2009. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2009. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

utolsónak mondanám h kipróbáltam már korábban ezt a CD-s megoldást, de nem annyira jó, mert nem lehet úgy szétvágni a CD-ket, hogy ne jöjjön le róla a tükröződő rész:S


Vágtam viszont tükröt! Nagyon könnyű, üvegvágóval csak be kell karcolgatni, bekockáztam aztán meg úgy törtem mint a csokit..

2010. jan. 1. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!