Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen típusú, márkájú,...

Milyen típusú, márkájú, teljesítményü sarokcsiszolót érdemes venni otthonra?

Figyelt kérdés
Ismeröseim azt mondták elèg nekem az olcsóbb amennyit én használnám, meg hogy kar ilyenekre koltenem, konnyu nekik mert nekik van nekem nincs es en ugy gondolom ha lesz akkor hasznalnam de ha nincs akkor meg nem fogom kolcson keregetni mindig ezert szeretnek venni, a bos markat pl nem ajanlottak! Igaz hogy gaz es vizvezetek szerelo es kellenek neki ilyen szerszamok, nyilvan tobbet is hassnalna mint en de ha veszek akkor mar normalisat, az olcsobb furogepem most egett le az is kellene de ugy vagyok vele hogy majd havonta veszek valamit amivel a kertes hazunkat tudom alakítgatni (pl: furokalapacs) olyan max 30000 ft gondoltam sarokcsiszolot!

2013. dec. 21. 06:18
1 2
 11/11 para?nane válasza:
Én a Ryobi RAG950-125S 950 ajánlanám, van egy kis vállalkozásom, a kollégák ezt kapták, van hogy napi fél ora de van 4órányi meló van sarokcsiszoloval.Mikor megrendeltem szenkefeket, vettem vagy 50et (hogy egy darabig ne ezzel keljen foglalkoznom) ez másfél éve volt. Na most vagy a kollégák önköltségen veszik a szenkefeket, vagy jó a gép. Minap az egyik kollega 35 db vasbeton gerendat vágott ezzel a géppel, persze a lenyeg a vágokong itt nem lehet kompromisszum (abraboro turbó gyémánttárcsa).a gép röhögve bírta. Kb22000 ezer az ára
2020. márc. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!