Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy csináljak képkeretet...

Erlbella kérdése:

Hogy csináljak képkeretet otthon házilag anyunak? Miből csináljam? A mókusomnak milyen játékot barkácsolhatok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Képkeretet tudsz venni 290 forintért (1 eurós boltokban), van több méret, szín, sztem az a legegyszerűbb.
2014. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mókus pedig leginkább egy erdőnek örülne, nem egy újabb mütyürnek a ketrecébe... Egy ilyen mozgékony, gyűjtögető állatot kínzás ketrecben/kifutóban/lakásban tartani. Pedig imádom az állatokat, van is egypár.
2014. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon nagy a ketrece,és ki szoktam engedni a házba.
2014. febr. 20. 15:57
 4/8 A kérdező kommentje:
de én képkerete csinálni szeretnék,nem venni
2014. febr. 20. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Képkertnek jó a laminált padló is. Ha van egy nagy,üres falfelület,jól néz ki egy 30x40-s kép---ha egy 20 cm széles laminált padlóból csinálsz neki keretet. Viszont nagyon pontosan kell vágni,hogy szépek legyenek az illesztések.
2014. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi.
2014. febr. 21. 18:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Kemény papírból vágd ki a képkeretet,és tekerd be vastag fonallal. Színekre ügyelj,hogy harmonikus legyen!

Bevonhatod fekete-fehér újságpapírcsíkokkal, de ezt ragasztás,szárítás után érdemes lelakkozni.

Jó munkát! :o)

2014. febr. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2014. márc. 1. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!