Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Laminálási probléma-túl...

Laminálási probléma-túl gyorsan kihűlő készülék?

Figyelt kérdés

Van egy laminálógépem, ami 100 mikronos lamináló fóliához használható.

125 mikronos lapokat használok, de amikor ezeket beteszem a gépbe, csak kb a lap első fele a jó minőségű, a második felénél már itt ott fehéres foltok látszódnak. Azt vettem észre, mire odaér, addigra annyira lehűl a henger, hogy egyre szarabb a minőség, normálisan össze se tapad a fólia a laminált papír szélénél. Illetve összetapad, csak a szélétől nagy /3-4 mm/ távolságra. (Az ezt követő következő lap már ennél is rosszabb.)Ilyen sokat számít az, hogy a lapom túl vastag a géphez?


Próbáltam előmelegíteni a lapokat hajszárítóval, úgy perfekt lett mindegyik.


Tudtok-e esetleg gépet ajánlani?

Nem 1-2 darabot (A4) akarok laminálni, hanem 4-500 db-ot. Persze nem egyszerre.

Véleményeket alig találtam gépekről.



2015. dec. 25. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Most lehet az Aldiban laminálót kapni akciósan 6000 Ft-ért. 125 mikronos fóliával használható, és 3 év jótállás van rá. Most vettünk egyet. Pár lapot csináltunk meg vele. Mondjuk vékony fóliával, úgyhogy nem volt ilyen gond vele.
2015. dec. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!