Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Baj ha a mosogató alul a...

Baj ha a mosogató alul a lefolyó becsatlakozásnál csöpög?

Figyelt kérdés

WC pumpával pumpáltam meg egy kicsit, mert márt lassan folyt le a víz. A dugulás elmúlt viszont észrevettem, hogy ahogy pumpáltam a pumpa picit "felhúzta" a mosogató alját és elkezdett engedni egy kis vizet.

Normál használatnál még nem volt probléma. Normális ez ?


2017. ápr. 29. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy csöpögő vízvezeték mindig problémát jelent. Hívd át a szomszédot, nézze meg.
2017. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Talán csak utána kellene húzni a tömitést odaszoritó anyát .

Ezután ne pumpálgasd,mert van olyan szer,ami tökéletesen kiolja a leülepedett zsiradékot is .

2017. ápr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:
Wc pumpával? Nem valami higiénikus ötlet. Akkor önts egy rakás domestost szanaszét benne és hagyd jó sokáig. Úgy hogy menjen végig az alján és bele a lefolyóba is. Ahol csöpög ott meg tekerd ki a csavart és igazítsd meg ha kell a tömítőgumit ami a pumpáláskor félremehetett, aztán meg tekerd vissza.
2017. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Természetesen nincs a WC-hez használva hanem a mosdó/mosogató/kádhoz néha.

Megigazítottam, de nem volt elmozdulva. Ha pumpálnám megint akkor csöpögne ha nem bántom akkor lefolyik szépen. De ennyitől tényleg így kéne viselkednie ?

2017. ápr. 29. 22:34
 5/5 anonim válasza:
szia! nekem jelenleg ugyanez a probléma.... esetleg emlékszel még hogy oldottad meg a problémát?
2019. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!