Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen minőségű márka a Bort?

Nylonx kérdése:

Milyen minőségű márka a Bort?

Figyelt kérdés
Kisflexet akarok venni amivel zománcot lecsiszolnék például kerítésről,rossz ajtókról párhavonta. és ennél legalább állítható a fordulatszám. BWS-905-R-re gondoltam konkrétan. Amúgy Makita GA4530R Sarokcsiszolót vennék legszívesebben de nem tudom hogy lehet fordulatszám állítót beépíteni mondjuk a hosszabítóhoz amibe bedugnám a gépet.

#csiszolás #sarokcsiszoló #kisflex #fordulatszám állító #Bort
2017. dec. 2. 03:28
 1/6 bamboochatheone ***** válasza:
Ennyiért én inkább ezt venném: [link]
2017. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Ez egy nagyon jó gép, jó áron. Bírja a strapát. Verto van még nekem, de az nem fordulatszám szabályzós. De eddig a verto szerszámok is jól bírják a strapát.
2017. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:

A sarokcsiszoló nem ilyesmikre jó, el fogja a formát is marni és nem lesz olyan mint egy oldószerrel leoldott festék után. Ha befognád egy cnc gépbe az tudná olyan egyenesen mozgatni, hogy sík felületek keletkeznek. Erre excenter csiszoló vagy egyenes csiszolók az alkalmasak, megfelelő tárcsákkal, illetve palást csiszoló klf tartozákokkal.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha mindenképpen sarokcsiszolóval akarsz ilyeneket akkor keress tartozékot ami jó rá:

[link]

[link]

2017. dec. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:
Az előző linkeken most az mindegy hogy metabo meg makita vagy mik vannak az alkalmasabb gép lenne a lényeg. Egyből a tartozékokkal és a neked kellő szűkebb helyeket is vedd figyelembe, hozzáférj mindenhova.
2017. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nekem nem kell nagy teljesítmény, inkább könnyű legyen és beférjen szűkebb helyekre. Arra kell hogy finoman érzéssel gyorsan leszedjek felületeket egy kopott lamelláskoronggal, finoman úgy hogy nem marok bele, esetleg ahol mégis ott ráfinomítok olyan vasaló formájú csiszológéppel :). Már sokszor csináltam ilyet kerítést ,sörpadot. rezgőcsiszolók nem szednek le semmitA kis mütyűrködő gépekkel meg nem lehet haladni.Ez vált be nekem, ráadásul nem ártana ha lenne otthon valami amivel vágni is tudok. Max 20 000 forintot szánok erre. Sok akció van ,amennyit én használnám akármi is kibirná úgylehet 10 000.ért is. A márkára lettem volna kiváncsi leginkább hogy mennyire kínai.Köszi a válaszokat.
2017. dec. 5. 11:19
 6/6 A kérdező kommentje:
AZ az Einhell azért nem jó mert folyamatosan nyomni kell a ravaszt, nekem olyan kell amit bekapcsolok és és utána úgy fogom ahogy akarom a gépet.
2017. dec. 5. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!