Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Akkus csavarozó szétszedése,...

Akkus csavarozó szétszedése, -hogyan?

Figyelt kérdés
Konkrétan: A markolatnál hátul azt a "hattyúnyak" formájú műanyagot hogy a francba kell lepattintani?
2017. dec. 28. 19:35
 1/10 Fantom83 ***** válasza:
Márka,típusszám,valami,esetleg egy fénykép??
2017. dec. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mutatja az magát.
2017. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fantom83 ***** válasza:
Ha mutatná magát,biztos nem kérdezné...
2017. dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Van 3~4 is,nagyrészt gagyi márkák,Agoyama,Einhell...stb

ha lesz időm,töltök képet...

Biztos,hogy valahogyan hátrafele jön le. Valószínű,hogy kis körmök tartják a helyén.Nagyon nem akartam a hidegben feszegetni,jó lenne majd visszarakni is.

2017. dec. 30. 15:43
 5/10 A kérdező kommentje:
2017. dec. 30. 16:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Másik oldaluk?
2018. jan. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ugyan így néz ki...nincs rajta semmi(csavar)

NE koptasd a klavíatúrát,ha Te is csak találgatsz!

2018. jan. 2. 09:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért kérdem, mert nagyon egyfelé állnak, és azon az oldalukon szokott lenni a csavar, mert jobbkezesekre van szabva ez is. És azért persze, mert itt sok a troll kérdező. Gondolom az illesztéseket komolyabb gitárpengetővel felfedezve szét lehet patentolni, ill. talán előbb érdemes a tokmány levételi módján töprengeni (koppig kitekerve kukkancs a pofái közé kezdetnek), mert még alatta is fogadhat meglepetés, gondolom ha nem cél széttörni, akkor első a vetkőztetés. Konkrét esettel még nem találkoztam, mindenem csavarral van. Lehet meg se venném azt, ami nem.
2018. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bamboochatheone ***** válasza:
Ha ennyire nem akarsz segíteni a válasz megoldásában akkor azt tanácsolom hogy a kisflex(úri módon: sarokcsiszoló) mindent visz. :D
2018. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egy tokmánylevétel szerintem gyerekjáték,nem kihívás.

A fokozatkapcsoló javítása sem...


Viszont azt a műanyagot levenni!

Az idén más több időm lesz,beviszem meleg helyre,úgy próbálok alányúlni,leszedni.

Gondolom 4,vagy 6 kis köröm van a műanyagon,ami bepattan a géptestbe. Ha ezektől távolabb kezdem feszegetni,és nem emelem ki a körmöket a géptestből,-gondolom,azonnal letöredeznek.

Bár nem képviselnek nagy értéket,meg ragasztó is létezik,azért ha lehet,roncsolásmentesen,összerakhatóan szedném szét.

Egyszerűen nem találtam videót ilyenről....

December elején összeraktam egy ponthegesztőt(mikró trafóból),-most "ráizgultam",hogy felújítok egy~két a sufni mélyén évek óta tengődő csavarozót.

2018. jan. 2. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!