Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen márkájú Torx bitkészlet...

Milyen márkájú Torx bitkészletet érdemes venni? A CK megbízható márka?

Figyelt kérdés

Itt egy bitkészlet tőlük:

[link]



2019. febr. 25. 08:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Amúgy erre a Metabo bitkészletre tennék egy fogadást hogy a Parkside-dal egy helyen készül."


Én egy másik bitkészletnél találtam elég erős hasonlóságot:

[link]


[link]

2019. márc. 3. 08:50
 12/14 A kérdező kommentje:
A Metabo az ipari minőségűnek számít?
2019. márc. 3. 09:00
 13/14 anonim ***** válasza:
72%

Kedves 66%-os válaszoló!

Te egy Metabo marketinges lehetsz annyira ragaszkodsz a márkához és az ipari kivitelű szerszámokhoz. Nincs ezzel semmi gond, természetes, hogy az olcsó és jó termékek rontják a piacodat, de ez ellen úgy sem fogsz tudni semmit tenni.

Amikor a gyakorlat bebizonyítja, hogy az 5e Ft-os készlet pont olyan jó mint a 15e Ft-os, csak nem az a név van ráírva, akkor már sznobizmus ragaszkodni a márkanévhez és az ipari jelzőhöz.

Én gyakorlati, félipari felhasználó vagyok és bizony sokszor feszegetem a szerszámaim határait.

A tapasztalataim alapján bátran merem állítani, hogy sok esetben az olcsó kategóriák is tudják azt amit a nagyok és csak a nevet fizettetik meg a felhasználókkal.

2019. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok marketinges, sem kereskedő egyik szerszámcégnél sem. Kár kiindulnod feltételezésekből...


Bármilyen meglepő, ipari felhasználó vagyok. Itthonra én is kipróbáltam az úgynevezett "barkács" kategóriát és szívtam vele. Azt kell mondanom, hogy a snicceren kívül csak ipari szerszámot veszek itthonra is, mert a nem ipari egyszerűen sz@r. Sok pénzt kidobtam már vackokért, ezért próbálok megóvni másokat...de tőlem vegyétek csak a vackokat mindenki arra költi a pénzét amire akarja...

2019. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!