Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ablaktokhoz hogy kell hozzákez...

Ablaktokhoz hogy kell hozzákezdeni?

Figyelt kérdés

Van egy tömör fából készült bukó nyíló ablakom tok nélkül, amit a héten mindenképp a helyére szeretnék tenni. Egy gond van, hogy a környéken nincs asztalos, illetve egy lenne, de ő kb 1 hónap múlva tudná megcsinálni, mert sok a dolga.


Kénytelen leszek magam csinálni a tokot, bár azt se tudom hogy kezdjek hozzá.


Valaki segítene hogy szokták csinálni az asztalosok? Bármilyen ötlet és tanács jól jönne.


Köszönöm szépen!



2019. ápr. 15. 10:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10, nem netes árat kérdeztem, hanem az éppen aktuális árat, mert nyilván személyesen venném meg xy helyen... Ami a neten van az sok esetben nem is úgy van.
2019. ápr. 17. 20:20
 12/14 anonim ***** válasza:

Végülis, ha sikerülne venned megfelelő méretre vágott, gyalult, száraz stafnit, elképzelhető lenne felsőmaróval is megcsinálni. Persze venni kellene például ilyeneket:

[link]

Persze a felsőmarót asztalba kellene rakni.

2019. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12, köszi! Nekem ennyiért ez a maró nem éri meg, mert csak egy tok erejéig használnám. Ez már komoly asztalos szerszám kelléknek számít, nem akarok ekkora beruházást.
2019. ápr. 17. 20:48
 14/14 anonim ***** válasza:
Persze, vannak ettől olcsóbbak is, csak illusztrálni akartam, hogy felsőmaróhoz milyen szerszám illene.
2019. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!