Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék (újra) elkezdeni...

Szeretnék (újra) elkezdeni sportolni. Milyen sportot ajánlanátok nekem? Hogy tudnék hozzákezdeni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és sajnos 90 kiló. Eddig nem nagyon foglalkoztam a testemmel és a nem foglalkozásom által a problémáimmal. Budapesten és környékén szeretnék sportolni.

Bármiféle ötlet érdekelne. Telente snowboardozni szoktam.

Nem gyúrni vagy futni szeretnék eljárni,hanem egyesületbe mozogni,hogy legyen motivációm.

Megköszönök mindenféle ötletet és tanácsot,illetve ajánlást.

Késő elkezdeni esetleg csapatjátékot? És ha egyesületben kezdek sportolni, hova kerülök be,milyen csoportba?



##mindenkezdetnehéz ##sportolas ##sportok
2018. okt. 28. 19:39
 1/1 anonim válasza:
100%

Suliban nincs valami sport? Egyesületben leigazolva szerintem nem igy kezdik az emberek...

Bármely konditeremben vannak csoportos aerobik jellegű órák. bármelyik jó, ott segitenek nagyon szivesen. Nem sulyzós edzésre gondolok, hanem pl. zumba, kickboxaerobik, crossfit, stb.

De futni is lehet csoportban, a facebook tele van futó csoportokkal (BSI futónagykövetek pl.) Jó mozgást!!! Kezd el és sose hagyd abba! :)

2018. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!