Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Itthoni szerelés (csavarok...

Itthoni szerelés (csavarok meghúzogatása, motorjavítás, későbbiekben autószerelés) céljából keresek crovakészletet, lehetőleg ne szakadjon meg az első csavar után. YATO, vagy Extol megfelel erre a célra?

Figyelt kérdés

2019. máj. 8. 07:11
 1/10 anonim válasza:

A Yato, és az Extol barkács kategória, èn nem nagyon ajánlom.


Jobb a Hans, és még kb àrban is ugyanannyi.

2019. máj. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

1-es vagyok.

Vagy a Cetaform, Kingtony márkák.


Ezek most lehet dràgának tűnnek, de attól nincs drágább, mint amikor több ezer ft-ot kidob az ember egy gagyi, vacak, szerszámacélhoz semmi köze anyagból készült valamiért.

2019. máj. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fantom83 ***** válasza:

Jól beszél az előttem szóló.

Nálam csak a HANS.

Ár/érték szempontjából otthonra teljesen jó.

A mosógéptől,a biciklin át,a motor alkatrészek meghúzásáig mindent bír már 5 éve.

Minden barkácsboltban tudod pótolni,ha tönkremenne valami a készletből,ha tönkremenne....(de nem fog)

Yato-ból nekem fogóim vannak,arról inkább nem ejtenék szót....

2019. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm tanácsotokat,megfogadom. :)
2019. máj. 8. 13:38
 5/10 anonim ***** válasza:
A 2-es válaszolóval nagyon egyet tudok érteni. Én a King Tony-t ajánlom. Ár-érték arányban nagyon jó márka. Régebben vettem egy darab Yato hajtószárat, amely szerelésre nem volt alkalmas, ezért dornit csináltam belőle. Arra még talán jó lesz. A kétszer megvásárolt szerszám az igazán drága. Autószerelésben a Beta elég jó minőségű szerszámnak számít, viszont elég drága márka. A jofogas oldalon szoktak lenni jó árban, minőségi szerszámok. Lassan elég szép kis szerszám palettát lehet összeállítani.
2019. máj. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Yato és az Extol annyira pocsék, hogy barkácsolásra is alkalmatlan.


Kingtony, Bahco, Jonnesway...ezek közül válogass

2019. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ricsi1975 ***** válasza:
Extol prémium készletem van 2 db. Semmi bajuk
2021. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg az Extol Premium !!! szerszámövem szétszakadt az első használatkor, kézzel szét lehetett tépni a bőrt. Extol krovakészlet lehullik a feltűző szárról. Tapétavágó kés ki sem volt bontva 1-2 év után elporladt a műanyag nyele!!! Sorjás a szerszámok felülete, extol imbuszkulcs szétnyíródik az első csavarnál. Ez nem szerszám.. Szekrényben tartani placebónak és a tudattal élni, hogy van egy krova készletem,. lehet hogy jó...
2021. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ricsi1975 ***** válasza:
Fingod sincs mi az extol craft, premium, vagy industrial szerszàmok között.
2021. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neked meg fingod nincs milyen a minőség...
2021. dec. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!