Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az utcám ahol lakom nincs...

Az utcám ahol lakom nincs rajta a térképen, hogyan tudom ezt kezdeményezni hogy felkerüljön?

Figyelt kérdés
Kinek kell szólni, jelezni?
2019. aug. 31. 17:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Sem a google sem semmilyen térkép nem ismeri vagy nem jó helyre teszi...
2019. aug. 31. 17:21
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez azon is múlik, hogy milyen térképen. Mert rengeteg féle térkép van, különféle forrásokból.
2019. aug. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pl google térkép.. az azért elég gyakran frissül mégsem tudja a címen.
2019. aug. 31. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy egyedül vele. Lètezik tèrkèpèszeti hivatal mèg talán. Règen ott lehetett. Általában központi tèrkèpekből dolgoznak. Ha ott rossz, akkor mindenhol máshol. Googlènak talán van valami bejelentő ügyfèlszolgálata. Bár ők külön spec autóval járnak tèrkèpeznek kameráznak. Találkoztam a kocsival többször
2019. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na ezt a hivatalt hogyan és hol érhetném el?


Google csak fotóz autóval vagy műholddal... de hogy melyik utca melyik Ő is valahonnan beszerzi és összefésüli az adatokat.

2019. szept. 1. 08:06
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Règen volt, ma nem tudom. De valami hasonlónak kell lennie.

Anno turista tèrkèpnèl jelezte a bolt tulaja(tèrkèpèsz volt ès túrázó), ha nem stimmel valami hol lehet bejelenteni. Akkor kimennek felmèrik, korrigálják. De ez is kb1-2 èv.

Úgy látom, a navigációs programoknál van ilyen lehetősèg. Tèrkèpèszeti szinten cartografiai intèzet van. De ma már műholdról pontosabban felmèrik. Ezèrt lehetett orosz területekről, városokról külföldön pontosabb tèrkèpet kapni.

2019. szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó de a gond az hogy sok ugyanilyen cím viszont van a környéken. SZóval azért nem tud a térkép helyesen belőni mert sok ilyen című ember van mint nekem.

Pl xy dűlő xx szám de ezalatti cím alatt rengeteg ember több km-re egymástól lakik.

2019. szept. 1. 16:53
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. szept. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!