Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nehez helyzetben vagyok,...

Nehez helyzetben vagyok, fogyokura kellos kozepette. Tudnatok tanacsot adni lehet e igy fogyokurazni?

Figyelt kérdés
Pontosabban eletmodot valtottam, aprankent, lassan. Nem eszem lisztes dolgokat, cukrot. Ejszaka is dolgozom es nappal is, ket mukahleheym van. Nappal meg tudom oldanai a napi 5 szori etkezest csirke/hal/rizs variaciot, de mi a helyzet ejszakaval? Pl Nappal eszem 5 szor, kb 1500-1600 kcal, de ejjel is megyek dolgozni es reggelig ott is szoktam enni 2 szer. ( nem tudom miert, de nagyon ehes szoktam lenni, mondjuk nem ulo munkat vegzek) Ilyenkor is egyem a szokasos rizs/csirke kombot? Vagy valami mast? nem vagyom nagy kajara csak megis valami. Ha viszont rizs/csirkat eszem (vagy mast) ejszaka, az nem sok mar egy kicsit kaloriaban 1 napra? Mert reggel meg megint kezdodik annap es az 5 szori etkezes. Ti hogy oldjatok ezt meg? Mondantok olyan eteleket amiket este is megehetek ill ejszaka es nem fogok elhizni?
2016. jún. 26. 03:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy hányszor eszel egy nap, hanem a napi (24 órás) kalória-és tápanyagbevitel. Hogy mennyi étkezésed van, azt neked kell beállitani. Mondjuk lefekvés előtt már nem kell szénhidrát.
2016. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én a kalóriabázis .hu segítségével adtam le március elejétől 15 kilót. Csak beírtam az adataim,kor súly és hogy heti 1 kg menjen le. Ezáltal kiirta napi mennyi kalóriát ehetek. És hopp heti 1 kiló le is zúgott. Sajna volt,hogy több is. Még 10 et akarok leadni. És már rég nincs éhségérzetem. Bár nekem könnyű hiszen soha nem voltam édesszájú,és a cukrot évek óta pötyire váltottam. sok sikert
2016. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ja utolsó vagyok. Enni mindent lehet,csak válaszd meg mikor eszed. és hogy mennyit .
2016. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék a ketteshez. Én is a kalóriabázissal fogyok, hasznos kis oldal. Május eleje óta rólam is leugrott egy tízes. A számolgatós részét ott is meg tudod oldani.

A gyakorlatit pedig kicsit át kell variálnod. Ha napi 1600 a kcal kereted, akkor azt kell annyi felé osztanod, amivel kihúzod nappal, és éjjel is. Lehet, hogy az is egy megoldás lenne, ha a főétkezésre szánt ételadagokat is több részre vennéd, kisebb adagokat fogyassz többször. Akkor talán nem lennél olyan borzalmasan éhes éjjel. Esetleg beiktathatnál valamilyen shake-et, azt magaddal tudod vinni melóhelyre, egy étkezést simán pótolni lehet vele. Én például ezt iszom: [link]

Olyan napokon, amikor tornázom, akkor közvetlenül utána fogyasztom, ezzel is helyettesítve egy kisétkezést. De most, hogy ez a rohadt meleg van, és nem bírok úgy enni, nekem vacsora helyett is simán megteszi. Egy adag mindössze 91 kcal vízzel fogyasztva.

2016. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Durva, éjjel-nappal dolgozol??? A fogyás érdekelne legkevésbé, én nem bírnám.


Nos, az összbevitel a fontos, úgy osztod el, ahogy neked jó. Nem tudhatjuk, hogy neked mi lenne az ideális, van, aki nem is tud enni éjszaka, van, akinek mindegy, csak vigye be egy nap, amit kell, utána a nap további részében jóllakott... Próbálkozz, hogy mivel érzed magad jól.


Ehetsz egy nap 10-szer is, nem befolyásol semmit, ahogy a napi egyszeri sem, mennyiség kérdése s kinek mi esik jól.

2016. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Igen sajnos ejjel nappal meg 3 honapig...
2016. jún. 28. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!