Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerettek-e lakásban lakni?

Szerettek-e lakásban lakni?

Figyelt kérdés

Pozitív és negatív tapasztalatokra is kíváncsi vagyok.


Ingatlanvásárlás előtt állok, ám nincs annyi tőkém, hogy városon egy elfogadható állapotú házat vegyek, így marad a lakás. Milyen tapasztalataitok vannak róla?


Nekem ez most azért új, mert faluban, kertes házban nőttem fel.



2019. dec. 26. 10:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%
Lenne lehetőségem házba menni de: nincs kedvem szombat-vasárnap a flexre meg a benzines fűnyíróra kelni, ősszel a falevelet söpörni, télen a havat lapátolni az önkormányzat járdájáról, ahova persze építőanyagot csak külön engedélyel tehetnék le mert megbüntetnek, kínlódni a kazánnal, tetővel stb...
2019. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én a lakást utálom.

A felsőszomszéd tönkretette a karácsonyt IS!

Fél 8kor a csapkolódás, székhúzkodásra keltem. Ajándékozás közben is az ordenáré köhögést meg a panpogva ugatásukat kellett halgatni. Az állatok a pajtában nem viselkednek így, mint ezek...gusztustalanok. Miattuk utálom a lakást.

2019. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon - gyerek nélkül - még tanulás, karrierépítés = LAKÁS


Fiatal családosoknak egészen 55-60 évesig (egészségtől, fizikumtól függően = HÁZ


Innentől felfelé megint csak = LAKÁS

2019. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!