Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A klímatisztítás mennyi ideig...

A klímatisztítás mennyi ideig tart és mit fognak csinálni?

Figyelt kérdés

Tavaly szereltettük be a gépet, ez lesz az első tisztítás.

Mennyi ideig lesz itt az ember, aki csinálja?

Miből áll? Azért lenne jó tudni, mert a szekrény fölött van a klíma, a szekrény tetején van egy csomó holmi, vázák ilyesmik, azt érdemes teljesen lepakolni előtte?

Csak a beltéri egységgel matatnak vagy a kültérivel is? A kültérit is elérhetővé kell tennem mielőtt jönnek, ha azt is megnézik ilyenkor


2020. ápr. 27. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A beltéri tisztítása 5 perc. Kiveszi a szűrőt, befúj valami sprét, a szűrőt vízzel kimossa, visszateszi és kész. A kültéri is jó esetben ennyi, abban ellenőrzik a hűtőközeg nyomását és ha kell, utántöltik. A kondenzvíz elvezetés ellenőrzését még nem láttam, azt nem tudom hogy megy.
2020. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mint az első írta, max 15 perc, számlával 15, számla nélkül 10. Jó órabér.
2020. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek az 5-15 perces tisztítások annyit is érnek, meg akinek eddig tartott azt jól át is verték. Itt is az hallottam az egyik klímásról, hogy a csak kijött és befújta tisztítóhabbal amit kapsz bármelyik Tescoban, aztán kérte az 5 ezrest.

Én tisztítottam a sajátom, és az a klímatisztító nem művel csodákat, a ventilátoráról, úgy kellett ecsettel lesúrolni a rátapadt zsíros port.

Az alábbi videó alatt is írták, hogy csak klímatisztító sprével fújkálták korábban:

https://www.youtube.com/watch?v=2tt0DFL5QDk

2020. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jellemző.

Sokáig trópusokon éltem. Ott ráhúznak a beltéri egységre valami nejlon zsákszerűséget, és a szűrőtisztításon kivűl magasnyomású vízsugárral áttisztítják a levegő-járatokat. A koszos víz lefolyik a nejlon zsákba. Kb. fél óra.

2020. ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen lehúzásokért pont nem adok egy fillért sem .

Hosszú évek óta megcsinálom saját magam.

2020. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehúzosok csak befújják sprével a szűrőt. A normális korrekt klímások kiveszik a ventilátor lapátot és alaposan letisztítják.
2020. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!