Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Társasházi közgyűlésen családt...

Társasházi közgyűlésen családtagként részt vehetek?

Figyelt kérdés

Szülő nevén van az ingatlan, én élek a lakásban, de ahogy olvastam nem is vehetek részt a közgyűlésen. Idős szülő, ilyen miatt nem hurcolnám el.

Nemsokára kezdődik, szóval időm sincs elmenni meghatalmazásért, igazából nagyon nem is érdekel, van jobb dolgom, csak azt nem tudom, hogy honnan fogok értesülni, ha változik valami? Megszavaznak valamit, én megszegem, mert nem is fogok róla tudni.



2020. júl. 17. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A részvételt magát szokták engedni így is, de nem szavazhatsz, ha nincs a tulajdonostól meghatalmazásod. A hozott határozatokat viszont közölni fogják a tulajdonosokkal valamilyen formában (levélszekrénybe bedobva, levélben vagy mailben megküldve, faliújságra kitéve). Legnagyobb valószínűséggel ugyanúgy, ahogyan a közgyűlési meghívót kiküldték.
2020. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, hogy EGY állandó meghatalmazást, amire rá van írva, visszavonásig érvényes, miért olyan nagy gond beszerezni?

Én 20 éve adtam ilyet a fiamnak, azóta is érvényben van.

10 lakásos ház, én rendelkezem az egyik legnagyobb tulajdonhányaddal, egy csomó baromságot már letoltak volna a torkunkon, ha nem jelenünk meg.

2020. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták: Részt vehetsz, csak nem szavazhatsz. De ha írtok egy meghatalmazást, az az összes elkövetkező közgyűlésre jó lesz.
2020. júl. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!