Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Magyarországon melyik városba...

Magyarországon melyik városba költöznétek és miért? És azon kívül?

Figyelt kérdés
Írjatok 1-1 magyarországi és külföldi várost valamint hogy titeket mi fogott meg benne.
2020. júl. 31. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Szentendre

Csak

A hangulata / hazudok, kötődöm hozzá



Moszkva

Csak

A hangulata / hazudok, kötődöm hozzá

2020. júl. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Szegeden lakom "ezer" éve. Voltam már jó pár helyen, de ide mindig visszatértem és vissza is fogok.

Ami engem Szegeden kívül megfogott, az Hollandia. Főleg a kisebb városai, pl. Amersfoort.

2020. júl. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Eger és Pécs ahol nemrégiben jártam, mindkét város nagyon élhetőnek tűnt és kellemesnek, hangulatosnak.

Külföld tekintetében én is valami holland kisvárost mondanék, jártam néhányban és imádtam. :)

2020. júl. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Ideális esetben, ha minden infrastuktúra adott lenne, lenne elegendő munkahely és tudnám, hogy mindig biztonságban élhetném az életem, akkor egyértelműen Eger. A város is szép, és a környék is.


Külföld esetében én nem mennék messzire, valamelyik nagyobb osztrák várost választanám pl Linz vagy Graz, de Innsbruck is nagyon jó helyek.

2020. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Budapest

Kolozsvár

2020. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Debrecenből egyik magyar városba sem költöznénk; semmi okunk itt hagyni ezt a várost, nagyon jól érezzük itt magunkat.


Külföldön Szingapúr: rend, tisztaság, fényár, fejlődés, közbiztonság - minden, ami egy normális élethez elengedhetetlen!

2020. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
fényár = fényszennyezés = nem jó alvás = normálatlan élet
2020. aug. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: Éljen a sötétség!...(-
2020. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!