Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hova érdemes elköltözni pécsről?

Hova érdemes elköltözni pécsről?

Figyelt kérdés

Győr-Moson-Sopron megyébe pl esetleg Tolna, Veszprém, Somogy megye.


Vagy pl érdekesnek tűnik Székesfehérvár, Vác, Szigetszentmiklós, Hódmezővásárhely, Dunaújváros, Ózd, Cseszteg


Vagy pl ezekhez közel álló kisebbvárosok is szóba jőhetnek. Pl Raab egész jó helynek tűnik és Győrtől kb ott van 20km!



2020. aug. 19. 11:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és egy szórakozni, csajozni és munka után kutakodó fiatal vagyok!
2020. aug. 19. 11:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Raab?Az meg hol van?
2020. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, Dunaújvárosba ne gyere, bár munkát a gyárak miatt épp találni, szórakozni csak módjával lehet, csajozni azért suli időben jobban, mikor megjönnek az egyetemisták. petrsze csak ha nem zavar az iszonyat szmog és bűz, ami az év 3001 napján minimum terjeng gőzerővel, pláne ha déli szél fúj. fehérvár akkor már szerencsésebb a felsoroltakból, szigetszentmiklóshoz közel van Pest(autópályán innen is csak 40 perc), Hódmezőt nem ismerem. Vác? hát nem tudom, szép a fekvése és az elővárosi bent van a nyugatiban kevesebb, mint fél óra alatt, de ennél többet nem tudok róla.
2020. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3001 helyett 300 ofkorsz...
2020. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szfvárt ajánlom én is. Miért nem jó Pécs??
2020. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Tata!
2020. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Székesfehérvár egyes részei már kezdenek rendesen elcigányosodni. Ózd remélem csak vicc volt...

Dunaújváros ahogy írták egy rettentően koszos város, köszönhetően a vasműnek (éltem ott 3 évet koleszban) Volt olyan hogy ablakot se lehetett nyitni a szmog miatt.

Szigetszentmiklós nem rossz választás lenne.

2020. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szigetszentmiklos lehet, hogy kozel van Pesthez, de csucsidoben iszonyat dugok tudnak kialakulni, amitol nagyon lassu es kiszamithatatlan a bejaras.
2020. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!