Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megéri elköltözni Zala megyébe?

Megéri elköltözni Zala megyébe?

Figyelt kérdés

Nos Debrecenben élek, de egyszerűen nekem nem tetszik a város. Egyrészt nem is szép + túl nagyvárosias. Oké pl Szolnoknak, Pestnek, Pécsnek is vannak ilyesmi helyei. Csak azok jobbak szerintem. Itt Debrecenben munka is kevés van. Lány is kevés, főleg a tini és annyira nem szépek szerintem. Pl Pécsen, Esztergomba, Veszprémbe sokkal szebbeket is találni! Meg ugye kelet Magyarországi színvonal itt is meg látszik. Meg a c is sok erre felé.


Pl Zala megye ott van a Szlovén határnál. És elvileg több a munka mint győr vagy vas megyében. Zalaegerszeg szerintem szép és inkább vidéknagyváros feelingje van. Bár szerintem nem a városba kőltöznék hanem valami 20-30km közelségű kisvárosba, faluba! Meg Nagykanizsa is Zala megyében van talán még közelebb a határhoz. De úgy halottam, hogy ott kb olyan a helyzet mint Kaposváron vagy ugye Somogy megyében, vagy pl ugye hajd-biharban. Nem túl jó a közbiztonság. Elvileg.



2020. szept. 2. 20:12
 1/5 A kérdező kommentje:
És szórakozási lehetőségek is érdekelnek!
2020. szept. 2. 20:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Zalában több a munkalehetőség, mint Vasban és Győrben? Ez nekem új.
2020. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ha nyugatra mész, szinte bármivel jobban jársz, mint Debrecennel, kivéve talán pont a délnyugati részt. Inkább északnyugaton nézelődj, Veszprem, Szfehérvár, Győr mind jó választás.
2020. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%

Veszprém,Győr,Székesfehérvár,Tatabánya,,,,Sopron,Mosonmagyaróvár (ha hajlandó vagy átmennni Ausztriába)


Zala megye az kb Debrecen szintjén van,oda ne menj

2020. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Zala megye az nem alföld,ne írd már le ennyire.Mégis csak nyugathoz van közelebb.
2020. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!