Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy elküldök...

Hogy lehet az, hogy elküldök egy csomagot Bp-re, egy olyan utcába, amiből egy van egész Bp-en, és visszajön, mert rossz volt az irányítószám?

Figyelt kérdés
Miért ilyen lusták, hogy megnézzék, vajon hova megy ez a sz@r levél? Most adhatom fel újra! Utca és házszám is volt rajta. Nagyon dühös vagyok!!!
2010. aug. 20. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
irányítószám meghatározza a kerületet, nem fogják neked ott nézegetni ...
2010. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Inkább kikeresik az én irányítószámomat, nyomnak rá egy cimkét és visszaküldik ingyen igaz? Ez a legegyszerűbb.

Amennyi erővel kikeresték az én irányítószámomat, úgy a címzettét is megnézhették volna!!

2010. aug. 20. 16:41
 3/12 anonim ***** válasza:
nekünk 4271 mikepércs lenne, de 4071 van a t-mobilnál a zadatbázisba, és elküldik a világ másik végére, majd visza mikepércsre. Ennyit a településről. Mindig irányítószámra mennek. 1. voltam.
2010. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
persze, majd egy embert arra alkalmaznak, hogy kitalálja, hogy a kedves GYP-s feladó mégis mire gondolhatott amikor megpróbált megbírkózni egy olyan bonyolult feladttal, mint egy levél megcímzése.Örülj neki, hogy ahelyett hogy kdobták volna a kukába vagy elkezdték volna küldözgetni a kerületek között, visszaküldték neked, hogy hátha második alkalommal sikerülni fog a címzés.
2010. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

A cimet gépekkel szortirozzák elöször az irányitószám szerint. Egy gép viszont nem fog utána nézni, hogy mi lehet még rajta a csomagoláson.


Sokkal egyszerübb mindjárt pontosan megcimezni és akkor nincs ilyen gond.

2010. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ja, standard csomagot a gép szortírozza...neked meg nem ingyen adják vissza a csomagot
2010. aug. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor azt magyarázzátok meg, hogy ha nincs irányítószám a levélen, akkor hogyhogy mégis megkapom?
2010. aug. 20. 21:13
 8/12 A kérdező kommentje:

17:41-es

Valóban nem nehéz megbírkózni egy címzéssel, csak naponta többet címzek és mindet ismeretlen embernek. Gondolom ezzel az intelligenciaszintemre szerettél volna utalni. Képzeld el, nem ragadtam le a 8 általánosnál, sőt még a középiskolánál sem!!!

Nem hinném, hogy akkora megerőltetés lett volna, ha egyszerűen megnézik az utcanevet.Dühítő.

2010. aug. 20. 21:19
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Hát ha nem tudod felfogni, hogy egy GÉP szortiroz, és az nem néz utcanevet, CSAK iányitószámot, akkor tényleg gond van az intelligenciáddal...
2010. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Talán Te is megnézheted az irányitószámot a neten, ehhez nem kell felsőoktatásban végezni :) Nem is tudom, hogy jut eszedbe irányitószám nélkül feladni.
2010. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!