Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy elküldök...

Hogy lehet az, hogy elküldök egy csomagot Bp-re, egy olyan utcába, amiből egy van egész Bp-en, és visszajön, mert rossz volt az irányítószám?

Figyelt kérdés
Miért ilyen lusták, hogy megnézzék, vajon hova megy ez a sz@r levél? Most adhatom fel újra! Utca és házszám is volt rajta. Nagyon dühös vagyok!!!
2010. aug. 20. 16:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Az intelligenciámmal nincs gond, de talán a tieddel....

Utolsónak:


Írtam rá irányítószámot, csak rosszat. Ha nem lett volna meg az i.sz, akkor megnéztem volna a neten....

2010. aug. 21. 22:34
 12/12 anonim válasza:
A nagyon okos válaszolónak üzenném, hogy bár nem ragadtunk le a kedves kérdezővel a 8. osztálynál, mégsem a mi hibánk, hogy a neten nem a jó irányítószám volt megadva. (Mert a keves vevő ugye mindent leír, csak az irányítószámot nem, és én keresgessem a neten, aztán benyögi, hogy nem is ez az ő irányítószáma)
2012. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!