Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hűvösebbé tenni...

Hogyan lehet hűvösebbé tenni a szobát ebben a melegben?

Figyelt kérdés

Sötétítők behúzva minden helyiségben napközben, és csak éjszaka nyitom ki az ablakot, este 7-8 körül. De az én szobámba nagyon meleg van, barátnőm meg is jegyezte. A ház nagy része téglafal, egyedül az én szobám vályogfal, talán ez is az oka. De valami praktikát nem tudnátok tanácsolni, hogy hűvösebbé tegyem a szobát?


Tegnap vizes lepedőt raktam az ablakhoz, hátha az segít valamennyit, de nem igazán éreztem különbséget. Ventilátor megy napközben, lefekvés előtt viszont lekapcsolom, mert zavaró a hangja és nem tudnék tőle elaludni. Délután 3-kor még a párátlanítót elszoktam indítani, és este 11-kor kikapcsolom, rengeteg vizet összegyűjt, szinte tele van, amikor ürítem ki.



2021. jún. 25. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Kell egy halkabb ventilátor.
2021. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy szobát szerintem sehogy. Nyitott ajtók, kereszthuzat, éjszakára bekapcsolt ventillátor nekünk nagyon jól segít.


Annak mi a konkrét célja, hogy egyszer párásítasz, utána meg páramentesítesz?

2021. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jèg ès ventilátor
2021. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az egész ház vályog, mégis nyáron is pulóverben ülök idebent, mert különben halálra fagyok. Ventillátort sem használok egész évben.🤔
2021. okt. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!