Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet jobban spórolni ha...

Hogy lehet jobban spórolni ha szendvicset készítek a férjemnek vagy inkább főtt kaját (munkába)?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kettőt váltogatva lehet kijönni a legjobban.Ha olyan a főtt kaja akkor azt,ha nem "bepakolnivaló",vagy nincs akkor inkább szendvics.

Gondolom azért kérdezed,mert úgy a legegyszerűbb,és legkiszámíthatóbb anyagilag,ha nagyobb tételben tudsz vásárolni hozzá.Szerintem ha tartasz otthon vákum csomagolt felvágottakat,szalámikat,akkor csak kikapod a hűtőből ha szükség van rá.

2010. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindegy. Én úgy gondolom, napi egy meleg kaja kell. Ez lehetőleg ne este legyen. Ha tehát délelőttös műszakban dolgozik és az ebédet a munkahelyén fogyasztja el, akkor szerintem csomagolj neki főttet. Ha viszont délutános, akkor inkább indulás előtt egyen főttet és vigyen szendvicset.

És én nem javaslom a vákuumfóliázott dolgokat: 3-4szer annyiba kerül, mintha pultban veszed meg, nem is beszélve a környezetszennyezésről. Inkább vásárolj előrelátóan.

2010. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 30. 17:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban a konkrét ételtől is függ, mert van ugye drága meg olcsó kenyér, felvágott és alapanyag. Meg a romlandóságot is érdemes figyelembe venni (pl ha épp van főtt kaja, azt vigye, ha meg 1-2 napon belül megromlana a párizsi, akkor azt).
2010. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
Mi fsznak annyira spórolni a kaja árán félted tőle a kaját?nem ő viszi házhoz a pénzt??az összes nő ilyen mindig azon agyal min tud spórolni:( Spórolj a tampon árával
2010. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ok.koszi
2010. szept. 1. 15:34
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 14:43-nak.


Köszönjük Emese....



(bocs az OFF-ért)

2010. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy az ugyanazon alapanyagokból készült melegszendvics laktatóbb, mint ugyanaz hidegen elfogyasztva...
2010. szept. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára nem kettesével nyomja magába a tampot sem. És spórolni nem csak a kajával, de mindennel lehet, és kell is. Gyógyegér.
2010. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TappancsMancs ***** válasza:
Kettesével a tampont...?! Ez jó poén volt! :D Az aztán tényleg maxiluxus lenne!
2013. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!