Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen egy belvárosba lakni...

Milyen egy belvárosba lakni egy földszinti lakásban lakni? Én utálok vidéken lakni de viszont külváros még elmegy!

Figyelt kérdés
2021. okt. 23. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Rosszabb mint vidéken.
2021. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
attol is fugg hogy milyen a kornyek, de azert egy racsot erdemes rakni az ablakra.
2021. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Megőrülnék. Csacsognának az ablak alatt, nem lehetne nyitva hagyni az ablakot, mert még bemászik valaki, ha rácsot raksz, olyam, mint a börtönben.
2021. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Az utcai nem nyugodt, és tényleg kell a rács, ami nem kellemes, az udvari meg sötét. Ettől függetlenül iszonyú ritkán, de ki lehet fogni jót is. Pl. jártam már ilyen lakásban, ami belső kertre nézett, ott nem kellett rács, nem volt sötét és nem volt zajos sem.
2021. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az adott ember igényeitől függ. Sok előnye is van ám a földszintnek :) Én legközelebb inkább első emeletet választanék, de nincs ezzel sem baj. Viszonylag kis forgalmú utca, mégis minden közel van. A bevásárlást pedig nem kell felcipelni az emeletre :)
2021. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Laktam körfolyosós fszt-i lakásban.

Az ablakkal szemben buszmegálló volt és az utcán állandó zaj, por és autóforgalom. Arra nem lehetett szellőztetni.

Viszont az udvar felé sem, mert a "pedáns háziasszonyok" az emeletekről mindig az udvarra söpörték a körfolyosójukról koszt.

2021. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 ez rosszul hangzik, de ez annak az adott lakásnak volt a problémája, nem általánosságban a földszintnek. Nem mind ilyen. (A buszmegállót valószínűleg a fölötted lèvő emeleteken is utálták.)
2021. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!