Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni ilyen...

Mit lehet csinálni ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés

Már többször beszéltem vele,de mindig kitalál valami új hülyeséget,idős. Folyamatosan mindenkinek lehord minket anyukámmal,hogy összeszőrözzük a lábtörlőjét meg valaki ellopta a vizét azok is mi voltunk,nyilván nem,meg egy emeleten 6 lakás van csak mi vagyunk mellette legközelebb meg egy másik csaj.

Akinek volt hasonló problémája mi segített? Mindig beszélek vele,aztán egy darabig megnyugszik de mondja,hogy az életét adja rá hogy anyám csinálja ezt.



2021. nov. 28. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
én elküldeném az anyjába, és nem is köszönnék neki többet.
2021. nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Semmit. A néni vseg demens,,ennik egyik jele, hogy meggyanúsít embereket, hogy lop. Apukám szerint a gondozónője meglopja, pl. Ellopta a 30 éves, sztem már tök rongyos mellényét. Meg az edényeit. Mondanom sem kell, mindet megtaláltam. A helyükön. Szóval ha találkozol a nénivel a folyosón, köszönsz neki, mosolyogsz rá, és ennyi. Felesleges vele megbeszélned, hogy nem ti voltatok, mert a tévképzetekkel nem lehet semmit kezdeni. A néni már egy másik valóságban él. Sztem ezzel a rokonai is tisztában vannak.
2021. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerűen nem kell észre venni.El kell mellette menni,mintha ott sem lenne.
2021. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Tanulmányozzad, hogy milyen leszel majd te is, ennyi idősen.
2021. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
én megfenyegetném hogyha mégegyszer megvádol lopással az eltöröm a kezét.
2021. nov. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú de erős vagy a fotelben.
2021. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%

Koltozz kertes hazba.

Az itt levo kerdesek alapjan sokkal kevesebb embernek van problemaja a szomszedjaval azok kozul akik kertes hazban elnek.

2021. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Idős már és lehet, hogy beteg. Miért veszed magadra, ha nem igaz, amit mondd?

Kerüld el, ha zavar!

2021. nov. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Juliusz48 ***** válasza:
49%
Amikor a szomszéd szellemi képessége egy szint alá csúszik nem tudsz vele mit kezdeni. Vagy megtanulsz vele együtt élni, vagy költözöl egy másik hasonló mellé. Kertes házban már volt baj, a szomszéd kutya ugatásával, a általad átengedett egerekkel, a túl hangos rádióhallgatással, fűnyírással, leskelődéssel, stb, és bármivel ami a szomszédod eszébe jut éppen. Örülj neki, hogy nem hallgatja a TV-t teljes hangerőn, és imádkozz, hogy ne felejtse a kaját a tűzhelyen, mert abból lehet nagyobb bajod is, mint a szomszéd tévképzete.
2021. nov. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá szólni. Ha mégis megteszed, leordítod a fejét hogy takarodjon.

Esetleg vedd fel miket mond, jelentsd fel.


Nekem a volt szomszédom olyanokat mondott hogy kukacok másznak át tőlünk az ő házába. A föld alatt célirányosan hozzá mennek.

Olyat is mondott hogy bemásztam az ablakán, megittam a tejet a hűtőjéből. Még ő hívogatott rendőrt..persze kiröhögték.

Mindig felvettem a buz1s@gait hangfelvételre, hogy legyen bizonyíték ellene.

2021. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!