Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Festett medencével rendelkező...

Festett medencével rendelkező emberek tapasztalatait várom. Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Van egy zsaluköves 35m3-es medencém ami az építéskor (2018) le lett kenve kültéri csemperagasztóval a vízzárás miatt. Minden évbe újra kell festenem a medencét mert bizonyos részeken a medence festék (klórkaucsuk) fel szokott hólyagosodni. Próbáltuk már több márkával is, de minden esetben fel hólyagosodott hiába kentük min. 2-3 rétegben és minden előírást betartva beleértve az időjárási viszontagságokat is sajnos a medencébe a festék mindig hólyagos lett. Tavaly vettem észre amikor feltöltöttem, hogy csak akkor kezd el hólyagosodni, ha bele öntöm a kénsavat illetve az ipari hypót. Semmi mással nem vegyszerezem ezzel tökéletesen bírom tartani a ph-ját egy strandon dolgozó ismerősöm szokta megcsinálni és ő is javasolta. Viszont arra gondoltam, ha veszek bele egy sóbontót és el hanyagolom az ilyen szinten történő vegyszerezést akkor ez a hólyagosodásos folyamat abba maradhat? Másnak is volt esetleg ilyen problémája festett medencénél? Ha igen hogyan küszöbölték ki a problémát? Fóliázni illetve burkolni anyagi okokból nem szeretnék mert rettentően drága.

#festék #medence #sóbontó #zsalu köves medence
2022. márc. 9. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:

"csak akkor kezd el hólyagosodni, ha bele öntöm a kénsavat illetve az ipari hypót"


Ha már tudod is az okát, akkor mi a kérdés???

2022. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!