Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy napelem,...

Mennyibe kerül egy napelem, napkollektor, hőszivattyú?

Figyelt kérdés

Tavaly bővítettük az ingatlant, és az éven jött ki egy olyan dolog, hogy BB kategóriásnak kellene lennie az energetikainak. Ez úgy jöhet szóba ha megfelelő nyílászárók és szigetelés van, és hozzá valamilyen megújuló energiaforrás. Napelem napkollektor vagy hőszivattyú.

Viszont anyagilag ez nagyon sok. Árban melyik lenne olcsóbb és melyik lenne jobb választás? Én személy szerint napelemet választanék de tudom hogy több milliós tétel. A többi is ilyen áron van? Már muszáj lenne költöznünk. De az interneten rengeteg félét találok.


Illetve melyik mire jó pontosan?



2022. szept. 14. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

tavaj 2019 januárit azt tudom hogy 1,5 millió volt 2021márciusba 3 millió 21oktobberbe 5 millió most meg nem lehet MÁR kapni

Itten nem a penz számit kit ismersz

1 jó tanács pénz az számit hogy4 hónap vagy >10 nap?

2022. szept. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Új építésű lakásnál a BB követelmény idei június 30. határidejét meghosszabbították 1 évvel. A szóban forgó "ingatlanra" ez nem vonatkozik? Utána kellene nézni. Továbbá költség szempontjából a hűtő-fűtő klíma/klímák telepítése is megoldás lehet, mert javítja a helyben termelt energia arányát. A napelem telepítés is jó megoldás lehet, hosszú távra. Csak több befektetést igényel, hosszabb az átfutás ideje.
2022. szept. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2# megint meghosszabbították? Nekünk ezt nem mondták

Sőt, mikor voltak az építésügyi hatóságtól azt mondták hogy kell.. nem értem. De jó lenne. Mert ha egy évre meghosszabbították akkor addigra kész lennénk és nem kellene napelem

2022. szept. 15. 15:21
 4/4 anonim ***** válasza:

[link] ezt nézd meg megmutat

A1 solarra is

[link]

E-maillel is prolbálkozzál most mert nem válaszolnak

Telefon sem veszik fel

Én személyesen kerestem meg a céget ugy lett valamit

3 hónapot várni kell leszerelik a mérő órát januárba lett nekik szolva hogy rendeljék meg nappelemet ami (3 millió volt) és Mi nekem március 30án jöttek telepités és utána +3 hónap ügyintéző de a fiúk már intézik! Ja meg ha valami kimarad akkor öket kell b...tatni


Biztos te céggel csináltatad?

[link] ez nézd meg érdekes

2022. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!