Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Győr vagy Miskolc?

Győr vagy Miskolc?

Figyelt kérdés

Miskolciak vagyunk állás ajánlatot kaptunk egy cégnél Győrben egyértelműen jobb fizetéssel. Jelenleg Miskolcon a belvárosban élünk pont készültünk eladni lakásunkat hogy Miskolc valamelyik kert városába költözzünk vagy környező faluba. Van még egy lakásunk ami bérbe van kiadva így ha Győrbe költöznénk igazából lenne miből szóval nem ez a kérdés. Hanem az hogy milyenek az ottani emberek?

Modernebb felfogásúak mint az itteniek, befogadóbbak? Ha meghallják hogy Miskolcról jöttünk mordor és a nem létező sötét felhős villámokkal ördöggel teli Borsod fog eszükbe jutni kvázi le fognak nézni? :D

Ott is ennyi a cigány? Ott este lehet sétalni vagy ha elmegyünk bulizni éjszaka ott is félnünk kell?

Próbaltam utána olvasni fórumokon meglepően sokan köpködték Győrt. De lehet hogy csak azért mert Pesti vagy debreceni szemmel nem jobb? Viszont innen Miskolcról jobb lehet, jobb Miskolctól?


Egyébként én imádom a városunkat, megszoktam hogy olyan amilyen könnyen alkalmazkodunk mobilisak vagyunk szinte a megyén belül laktunk egy kicsit pl Barcika, Tiszaújváros, majd vissza Miskolc. Konkrét tapasztalatokra lennék kíváncsi hátha innen ment valaki és borsodi szemmel eltudja mondani hogy jobb-e vagy sem.


Köszönjük előre is!



2023. jan. 27. 10:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Attól még nőhet, hogy hülyék laknak ott, nem?
2023. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Miskolcon rohamosan csökken, és ha azt írják hogy Miskolc jobb mint Győr akkor ez hogy az lehet hogy az még is nő?

Itt tényleg az lehet hogy sokkal jobb helyen laktok mint mi és nem tudjátok érezni a különbséget. Másra már tényleg nem tudok gondolni vagy ennyire felfoghatatlan számomra ez.

Kis millió cikket írtam és szöges ellentètèt olvasom annak mint amik fórumokon vannak vélemények vagy gyk-n.


Remélem lesz valaki aki innen ment oda és akár privatba leírja az észre vételeket. Na meg persze ha személyesen mi is megtudjuk látogatni a várost :)

2023. jan. 29. 13:27
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Győri vagyok

-

-A polgármesterünk tényleg egy f@sz, lényegében mintha arra játszana,hogy szándékosan megkeserítse az itt lakók életét.

-Az önkormányzat egy katasztrófa.

-Igazából a városvezetésről semmi pozítivumot nem tudok mondani

-Lassan visszasírjuk borkait.

-igatlanárak, nevetségesen magasak,csak a Budapesti ingatlan árak magasabbak a Győrinél.

-Belső migráció(sajnos ezt negatívumnak kell írnom)és ezt ne vedd magadra kérdező,de...


De rengetegen jönnek ide borsodból dolgozni,megkeresik a 230-25 nettót és rögtön azt hiszik,hogy ők az élet császárai,hulla részegre isszák magukat addig míg van pénzük,üvöltöznek ittasan az utcákon.


+

-Győrben csak az nem dolgozik aki nem akar

-közel van az osztrák,szlovák határ,ami jó ha külföldön dolgozol és ingázol

-Győrhöz közel van a pozsonyi reptér,közelebb mint a Liszt Ferenc repülőtéren Budapesten

-szép a belváros

-egyetemi város

( rengeteg fincsi huszonéves csaj van)

2023. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ezt a kérdés nagyon egyszerűen rövidre lehet zárni. Kik költöznek a másik városba? Miskolciak Győrbe, vagy Győriek Miskolcra? Utóbbi elég fura lenne. Viszont Győr fullon van Miskolci szerencsevadászokkal (amit az előző is ír)
2023. jan. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
9%
Szombathely jobb mindkettőnél
2023. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Veszprém
2023. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!