Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy panella...

Mit lehet csinálni egy panellakásban? Kertes házban mindig van mit csinálni!

Figyelt kérdés
2023. jún. 3. 21:43
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Igen én is gondolkoztam pár zöldségen amit termesztenem kellene,de attól még hiányzik a kert,a kerti munka,nő vagyok,de mikor kertes házban laktam a füvet is nyirtam és hiányzik!
2023. jún. 4. 08:51
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá pénzed, vegyél fel kölcsönt és vásárolj egy pici kertet, ha balkon nem elégít ki.
2023. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Én egy nagyon kis nyaralón gondolkodom ,Szabolcs megye környékén,mert ott azert alacsonyabb áron lehet venni!
2023. jún. 4. 09:56
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem költözöl családi házba akkor? Kijebb eső egészen picit, akár zártkertet lehet venni egy panel áráért a legtöbb helyen.
2023. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Hintalow ***** válasza:

Őőő èlni az èletemet ès foglalkozni a hobbijaimmal? 😀

Durva, hogy mennyien vannak akik semmi nem tudnak kezdeni magukkal ha nincs a a ház körüli teendő amit KELL csinálni.

Különbözőek vagyunk, èn eret is vágnèk magamon, ha ennyit kène ba@$ódnom egy házzal, mèg lakás mellett sem jut mindig idő az összes kedvtelèsemre ès programomra a barátaimmal.

2023. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Zowie ***** válasza:
10 emeles panelban lakom, nagyon szeretem a növényeket, az erkélyen van egy asztal 2 székkel, 1 cukorsüvegfenyő, 2 krizantém bokor, 2 angyaltombita, apróbb virágok, kaktusz, muskátli, rozmaring. Az egyik oldalára most tervezünk lugasrácsot felrakni, majd futtatok rá valamit, a másik oldalra egy állványt, amire még növényeket tudok tenni. Imádok kint ücsörögni, olvasgatni, kávézni , rejtvényt fejteni, kint reggelizünk, ebédelünk, vacsizunk. Van hosszú ledsor hangultat világításnak, gyertyák. Az asztalra különböző tematikájú díszítést, dekort, alátétet, terítőt teszek.
2023. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló nagyon ügyes es kreatív vagy,biztos nagyon szép az erkélyed! En is tervezek venni virágállványt és pakolni rá virágokat amivel kicsit feldobhatom a hangulatát :) ki ülni én is szoktam,csak nem olyan szép a kilátás ,mármint a masik panellakókra látok rá!
2023. jún. 4. 22:27
 18/24 anonim ***** válasza:
7: Hát nálunk vannak közösségi kertek. Nálatok?
2023. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Zowie ***** válasza:
A kilátás nálunk sem jó, párom azért nem is akart nagyon kijönni az elején. Nálunk is szembe egy hosszú 10-es van, úgyhogy én is a szomszédokat látom. Egyik reggeli alatt kérdeztem páromtól ugye milyen jó kint lenni? Erre a válasz: tényleg jó, elnézek jobbra és látom a szomszédot, ahogy alsógatyába rázza ki a rongyot.:D Engem mondjuk nem zavar, mert változtatni úgyse tudok, ebből próbálom kihozni a legjobbat.:)
2023. jún. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Közösségi kert? Az miylen ? Lehet bérelni kertet vagy ez hogy működik? Bocsánat de tenyleg nem hallottam még róla!

19. - ,nah hat igen erről beszélek :) de tenyleg a szomszédokat lehet látni :D

2023. jún. 5. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!